Твір на тему «Бабине літо»

Опис бабиного літа у рідному краї

Бабине літоМені дуже подобається осінь! В цей час року в природі відбуваються надзвичайні перетворення. Особливо це стосується дерев, що одягають своє різнокольорове вбрання. На одному з них одночасно може бути зелене, жовте та помаранчеве листя. Накинувши золотисті покривала, яскраво виглядають клени, берізки, дуби.

Коли часто йдуть дощі, стає сіро й холодно, всі люди чекають настання прекрасного періоду осені, званого бабиним літом. Його можна порівнювати з відгомонами минулого літа, що проходить так непомітно. Як все ж добре, що воно хоча б на нетривалий час повертається в мій рідний край! В цю пору всі дні стоять сонячними, і лише вранці та ввечері відчувається прохолода. Дуже часто прикметою бабиного літа стає наявність всюди павутиння.

Коли настають довгоочікувані теплі деньки, всі намагаються більше часу перебувати на свіжому повітрі. Хтось прогулюється парком, милуючись навколишньою красою і шарудячи листям, інші їдуть на дачі, щоб зібрати неприбраний до кінця урожай. У кого є автомобілі, намагаються з’їздити по осінні гриби: рижики, опеньки, підосичники, підберезники. Це така насолода, прогулюватися лісом, коли тепло, повітря свіже й чисте, та ще й збирати повні кошики грибів!

У моєму рідному краї в період бабиного літа вже не так докучають настирливі комарі та мухи, тільки весь одяг у павутинках. Ще мені подобається їздити на осінню риболовлю. Навіть не для того, щоб зловити рибу, а відпочити в тиші після трудового навчального тижня. Сидіти та милуватися прозорою водою, навколишньою рослинністю, вона майже така ж, як і влітку, слухати тихий шелест вітерцю. Як приємно, коли несподівано ворухнеться поплавець, і піднімаючи вудку, відчуваєш, що хтось попався на гачок.

Отже, дуже добре, що осінь настільки різноманітна, що є таке чудове бабине літо, яке піднімає настрій і дарує людям тепло.

Дивіться також:

Твір-опис літа в художньому стилі

Твір-опис на тему «Прихід осені»

Твір «Прийшла осінь»

Твір-опис осені

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>