Твір «Барвиста осінь»

загрузка...

Барвиста, кольорова, різнобарвна осінь

Барвиста осінь

Осінь — надзвичайно красива, казкова пора року. Щоб її описати, використовують безліч яскравих слів: барвиста, кольорова, різнобарвна, чарівна, дивовижна осінь… Вона з головою занурює в уяву.

Мені здається, що осінь неможливо не любити, хоча говорити за всіх я не маю права. Щодо мене, то це моя улюблена пора.

Визираючи восени в вікно, особливо спросоння, я бачу безліч плям, які навіть неможливо описати. Не тому, що для цих різнокольорових плям немає визначення кольору, а тому, що цей колір не розібрати. Він не червоний, не жовтий і не помаранчевий. Навіть не знаю, який він. Моя уява шукає визначення для цього кольору, але так і не знаходить його.

Цей колір осені схожий на картинку, яку не забути. Її могла вигадати тільки моя дитяча уява: розмалювати осінній пейзаж всіма-всіма кольорами разом, а потім додати червоний мазок, жовтий… Ще раз все розмішати, подивитися та сказати: «Яка краса ця барвиста, кольорова, різнобарвна осінь!» Палітра її відтінків майже необмежена: тут є і коричневий колір, і рожевий, і фіолетовий, і багряний, і сірий. Та найчастіше зустрічається найяскравіший та найтепліший — золотий колір.

Стоїш біля вікна, милуєшся природою та дивуєшся творчою фантазією художниці-осені. Мимоволі згадуєш прислів’я: вересень красне літо проводжає, осінь золоту зустрічає. І хто після цього зможе зі мною посперечатися, що осінь не можна назвати золотою?

На мою думку, осінь — найкраща пора року.

Подібні твори:

Твір «Барви осені»

Твір «Барви осіннього лісу»

Твір-опис осені

Твір «Осінь у парку»

Твір «Осінь у місті»

Твір-опис на тему «Прихід осені»

Твір «Осіннє листя»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>