Твір «Барви зимового лісу»

Зимові барви лісу

Барви зимового лісу

Ось і прийшла довгоочікувана зима. Вона вкрила пуховою сніговою ковдрою городи й поля, ліси та переліски. Зайдемо до зимового лісу. Цікаво, які вони, барви зимового лісу?

Нещодавно осінній ліс стояв ошатний. Золоте й багряне листя прикрашало берези та осики. У зимовому лісі немає такої пишноти барв. Можна побачити тільки білий сніг і темні стовбури дерев.

Але ось вибігла мені назустріч зелена ялинка. А на калині ошатно виглядають червоні ягідки. Сонце кидає свої жовті промені на снігове вбрання лісу, та сніг іскриться безліччю різнокольорових іскорок.

Виявляється, ось як багато взимку різнокольорових барв у лісі!

Лісові барви взимку

На перший погляд здається, що в зимовому лісі зовсім немає барв. Сніг і голі стовбури дерев. Всього два кольори — білий і чорний. Але це далеко не так. Досить зібратися, одягнути тепле взуття або лижі та вийти кудись у ліс. Постояти трохи, вдихаючи морозне повітря, подивитися по сторонах.

Ось стоїть горобина, яка ще не втратила свої ягоди. Вони червоними гронами визирають з-під снігових шапок.

Є ще червона плямка — зграйка снігурів знялася з гілок.

А там далі визирає темно-зелена ялинка, лісова красуня, яку не лякають морози та яка ніколи не розлучається зі своїм платтям.

Раптом рудувато-коричнева плямочка сковзнула по стовбуру й заховала свій хвостик у дупло — це білка виходила подивитися на дивного гостя.

Виявляється, і в зимовому лісі можна знайти розмаїття барв. Нехай воно не таке багате, як золотою осінню, але по-своєму прекрасне суворою строгістю.

Величність зимового лісу

Зимовий ліс вражає своєю величністю: дерева, оповиті снігом, тихо поскрипують на морозці. Вони схожі на величезних велетнів, які лягли, щоб виспатися. Іноді то тут, то там, порушуючи безмовну тишу, з гілки впаде сніг. І знову все занурюється в довгий спокійний кольоровий сон.

Але ось виглянуло сонечко, та ліс перетворився на казку. Виявляється, білий колір — це незліченна кількість відтінків. Сніг під ногами — біло-блакитний, на гілках сосен — зеленуватий, а високо над головою іскриться і переливається.

Залежно від положення сонця на небі, він стає то золотисто-білим, то біло-рожевим, то раптом настільки прозорим, що здається, ніби крізь нього видно якийсь інший, невідомий нам, чудовий казковий світ. Цей світ сповнений загадок і таємниць. Він відкритий не для всіх. Але кожен, хто наважився увійти в нього, повчить нагороду — незабутні враження, особливо цінні в дитинстві, коли реальність і вигадка йдуть рука об руку, як рідні брати.

Подібні твори:

Твір «Зимовий ліс»

Твір «Ліс взимку»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір «Зимові барви»

Твір «Зимовий пейзаж»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>