Твір «Барви осіннього лісу»

Барви осіннього лісу

Серпень непомітно змінився вереснем, і перші гучні дні змінилися тихими та ритмічними. За ранковою прохолодою приходить ще по-літньому теплий день. Але спека вже не та, і листя шурхотить на землі все більше. У всьому відчувається осінь. Зелені все менше, дедалі більше її поглинають строкаті кольори золотої осені.

Незабаром буйство барв красуні-осені зблякне та втихомириться. Тільки сосни та ялини стоятимуть у своїх незмінних зелених сукнях.

Завдяки листю у лісі багато багрянцю і жовтизни. Стовбури дерев вкриті волохатим зеленувато-сірим мохом. Крони погойдуються і ледь чутно шелестять, відкриваючи блакитне небо. Листя ще густе, та вогонь яскравих горобинових кетягів робить оздоблення лісу ще більш ошатним. Чудово навкруги!

Нещодавно пройшли дощі, тож у лісі багато грибів. Вони різнокольоровими плямами вирізняються з-поміж листя, хоча й намагаються маскуватися. Можна помітити червоноголові підосичники, золоті рижики, зеленуваті та рожеві сироїжки. Яких тільки барв немає в осінньому лісі!

Яскраво палають ягоди шипшини серед уже поріділого листя чагарників. Тихо. Лише зрідка хрусне гілка або скрикне птах, переляканий присутністю людини. Неподалік напівзруйнований міст, а під ним, огинаючи мілководді, поспішає річка. Вона то бурхлива, то спокійна, її дно нерівне, забито корчами та камінням.

Про що шумить осінній ліс? Напевно, про свою дивовижну красу, яка незабаром зів’яне. Яскраві барви осіннього лісу потемніють до самої чорноти. А коли пізня осінь поступиться місцем сніжній зимі, прийде незвична тиша. Все навколо побілішає, і в лісі почнеться новий період життя.

Подібні твори:

Твір «Осінній ліс»

Твір «Прогулянка осіннім лісом»

Твір-опис осіннього лісу

Твір на тему «Подорож до осіннього лісу»

Твір-розповідь на тему «Екскурсія в ліс»

Твір «Художниця-осінь»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>