Твір на тему «Батьківщина»

загрузка...

Моя БатьківщинаБатьківщина — що вона для мене значить

Батьківщина — це рідна домівка, наймиліший куточок землі. Там дихається вільно й живеться щасливо. І саме туди линуть наші думки й мрії, коли ми на чужині. Ми мріємо повернутися, бо саме з цим краєм пов’язані найприємніші спогади в нашому житті. Там залишається частинка нашої душі. Назавжди.

Любов до Батьківщини можна порівняти з любов’ю до матері, вона також природна й безумовна. Це світле почуття закладається в людині від самого дитинства. Воно починає розвиватися з любові до природи рідного краю — того місця, де ми народилися. Адже кожен з нас з особливим трепетом ставиться до природної краси найдорожчих серцю вуличок, озер, лісів, парків, які ми відвідували в дитинстві. Наші батьки з малих років виховують в нас непорушні любов і повагу до природи.

Батьківщина — поняття досить глибоке. Це не тільки місце нашого народження. Це також Вітчизна, наша рідна країна. Оскільки ми живемо в Україні, то можемо сказати, що ми — діти цієї країни, а вона — наша Батьківщина. В цьому сенсі, любов до Батьківщини — це прояв патріотизму, відданість своєму народові, гордість за надбання національної культури. Це прагнення своїми діями служити інтересам своєї держави, готовність боронити її від ворогів.

Поняття «батьківщина»

Найчастіше поняття «батьківщина» розуміють у більш вузькому значенні. Це так званий духовний материк, тобто те найдорожче, що є у кожної людини.

Всі люди, чиї серця вміють відчувати й любити, мають рідні закутки та місця, які асоціюються у них з дитинством та навіюють ностальгічні почуття. Ось ви, наприклад, після багатьох років, проведених в іншому місті або навіть країні, випадково побачили десь світлину вашого улюбленого з малих років місця. Наприклад, в інтернеті, соціальних мережах, у рекламі. І на вас відразу навалиться туга за рідною домівкою, за красою тих місць, щодо подій і людей, пов’язаних з ними.

Адже Батьківщина, в першу чергу, характеризується рідними стежками, знайомими вулицями й будинками, парками, озерами. Взагалі всім тим, що пов’язує людину з місцем його народження, дорослішання. З цього і формується любов до рідного краю. Вона росте пропорційно вашому дорослішанню, і до більш зрілого віку стає сильною та непорушною. Тому держава й краса її природи тісно взаємопов’язані між собою.

Разом з красою природи рідного краю полюбити Батьківщину допомагає повага й шанування предків, що жили колись на її території. Ці почуття відчуває кожна людина. Їх закладено в нас ще в момент нашого розвитку в материнському череві. І кожному з нас необхідно знати те, що рідні місця завжди можуть зарядити душу й тіло людини енергією при їх відвідуванні у важкі моменти життя.

Люди помиляються, коли вважають, що Батьківщина — це економічна, соціальна спроможність і добробут країни, в якій вони живуть. Тому як Батьківщиною є щось більше. Це те, що зачіпає навіть найвіддаленіші куточки людської душі, те, що викликає сльози радості й щастя, сльози смутку та печалі.

Дивіться також:

Твори на тему «Моя Батьківщина — Україна»

Твір про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

Твір на тему «Я люблю Батьківщину!»

Батьківщина в нас одна-єдина. Це соборна Україна!

Твір на тему «Батьківщину не вибирають»

Твір-опис рідного краю

Твір на тему «Рідний край»

3 Комментария “Твір на тему «Батьківщина»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>