Твір на тему «Батьківщину не вибирають»

загрузка...

Батьківщину не вибираютьБатьківщина… Рідна країна, улюблений край, милий серцю куточок землі… Батьківщину не вибирають, як не вибирають матір, батька, родину. Щастя народитися в певному місці даровано нам Богом.

Ще в дитинстві ми полюбляли ховатися від дорослих, створюючи при цьому власний світ, в якому самі вигадували правила. У важких ситуаціях, коли дорослі не розуміли нас, ми намагалися знову зануритися у власний світ, забуваючи про все на світі.

Але з часом ми дорослішаємо та забуваємо дитячі розваги. В нас з’являються власні проблеми, ми відчуваємо якісь страхи й переживання. Але більше не занурюємося у казковий дитячий світ, адже він подорослішав разом з нами. Тепер вже ми знаходимо розраду в Батьківщині — милому й рідному краї, країні, в якій живемо.

Ми не можемо дозволити собі втекти від реальності. Але це й не треба. Якщо придивитися, то все, що оточує нас, здатне вилікувати нашу душу та думки. Не дарма поети й письменники завжди згадували про Батьківщину, в якій вони народилися і до якої належить їхня душа.

Отже, Батьківщину не вибирають, тож у кожного з нас вона одна-єдина.

Чому Батьківщину не вибирають?

Ми не обираємо, де та коли народитися, а сприймаємо це як даність, даровану нам Богом.

Опис любові до Батьківщини є прикладом для наслідування, адже найріднішим і найулюбленішим місцем завжди буде те, в якому ми народилися й виросли. Де нас виховали, і де ми сказали своє перше слово, зробили перший крок на рідній землі. Саме в цьому краї в нас залишилися приємні й не дуже спогади, які чогось нас навчили. До цього місця ми завжди відчуватимемо прихильність.

Любити Батьківщину повинен кожен, адже тільки ця любов щира. Для кожної людини її Батьківщина — найкраща в усьому світі. Багато письменників розповідали, що за довгі роки мандрів вони жодного разу не відчули себе рідними в інших країнах. Тільки на Батьківщині відчувається, що ти тут потрібен, тебе люблять і на тебе чекають. Ти вдома!

Не варто залишати свою країну. Не варто шукати кращих місць, адже в інших краях ви не відчуватимете себе краще. Туга за Батьківщиною завжди буде болісно колоти в серці. Адже ця прихильність вічна. І немає нічого милішого за мальовничі пейзажі рідної землі, за людей, що живуть в ній, за її традиції та культуру.

Отже, Батьківщину не вибирають! Завжди пам’ятайте про це.

Перегляньте також:

Твір на тему «Батьківщина»

Твори на тему «Моя Батьківщина — Україна»

Твір про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

Твір на тему «Я люблю Батьківщину!»

Батьківщина в нас одна-єдина. Це соборна Україна!

Твір-опис рідного краю

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>