Твір-мініатюра «Бути здоровим — це модно!»

загрузка...

Уявіть, що ви берете участь у науковій конференції з питань здорового способу життя, яка проходить під гаслом «Бути здоровим — це модно!». Вам належить теж виступити. Нижче подано 5 тез (речень) з різними видами зв’язку, які ви можете використати у своєму виступі на цю тему. 

5 речень (тез для виступу) на тему «Бути здоровим — це модно!»

Для кожної людини здоров’я — це найцінніший скарб. З давніх-давен мода супроводжує життя людини, прикрашаючи його своїми новинками. Мода присутня скрізь: це і нові тренди в гардеробі людини, і зміна в раціоні харчування, і, звичайно ж, нові підходи до способу життя людей. Але, безумовно, сучасним і популярним у людей є гасло: «Бути здоровим — це модно!». Ці слова, дійсно, несуть у собі глибокий сенс і чималу значущість.

Чому бути здоровим — це модно?

Здоров’я — найголовніше для людини

Здоров’я! Яке важливе й значуще слово. Здоров’я — найголовніше в нашому житті, адже його не купиш за гроші. А якщо є здоров’я та людина розуміє його значення, то вона досягне чимало.

Ми, учні дев’ятого класу, вважаємо, що бути здоровим — це модно. Від нас, сучасної молоді, залежить майбутнє наступних поколінь, майбутнє країни. А будувати це майбутнє повинна здорова нація. А це, як відомо, не просто.

Потрібно прагнути бути здоровим як фізично, так і духовно. Але як поводиться сучасне покоління? Чи замислюється воно над цими питаннями? Так, деяких поставлені питання не залишають байдужими. Однак у даний час, на жаль, не всі підлітки стають на правильний шлях. Разом з фізичним і духовним розвитком крокують куріння, алкоголізм, наркоманія. І нам дуже важливо зупинити цей руйнівний процес. Необхідно максимально завантажити дітей корисними справами, щоб у них не залишалося часу на погані вчинки. Потрібно прищепити їм почуття відповідальності за себе й за тих, хто їх оточує, довести, що тільки милосердні, добрі вчинки можуть змінити наш світ на краще.

У здоровому тілі — здоровий дух!

Як наразі йдуть справи в наших школах? Хлопці дуже мало займаються спортом. І ще сумніше, коли батьки намагаються звільнити своїх дітей від уроків фізичної культури, дістаючи їм медичні довідки. Що ми маємо в підсумку? Хворе молоде покоління. А найстрашніше — те, що молодь вживає наркотики, алкоголь, курить, нюхає клеї тощо. Молодь не замислюється про завтрашній день, живе лише сьогоденням. А здоровим бути насправді здорово. Адже недарма народна мудрість говорить: «У здоровому тілі — здоровий дух!».

Ми намагаємося дотримуватися здорового способу життя. В нашій школі постійно проводимо агітбригади, що пропагандують цінність здоров’я, розповідаємо про вплив тютюнових та алкогольних виробів на людський організм. Приємно усвідомлювати, що цими діями ми вносимо нехай маленький, але внесок у виховання духовно й фізично здорової молоді.

Сьогодні бути здоровим — модно, престижно, та й просто життєво необхідно. Просунута молодь намагається бути модною, і вона розуміє, що модно — це не тільки гарний зовнішній вигляд. Це стиль життя. А яким буде це життя — залежить від нас. Тож займатимемося спортом! Адже для цього є стільки можливостей! Головне — захотіти.

Інші твори:

Твір на тему «Мода та стиль»

Твір «Майбутнє починається сьогодні»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>