Твір «Велика Вітчизняна війна»

Зображення трагедії Великої Вітчизняної війни

Велика Вітчизняна війна

Коли мова йде про зображення трагедії Великої Вітчизняної війни, я згадую фотографії та кадри з документальної хроніки, які мені довелося бачити. Також про жахливі події того часу нам розповідають у школі.

На уроках, присвячених Великій Вітчизняній війні, я дізнаюся багато нового. Нам розповідають про те, як Гітлер напав на нашу країну та хотів перемогти. Я дізнався, що вона почалася в 1941 році, а закінчилася аж у травні 1945 року. В ті роки фашистську Німеччину очолював Гітлер. Він напав на Радянський Союз, до складу якого входила й Україна, і хотів усіх завоювати.

Я знаю, що війна — завжди погано. На ній постійно вмирали сміливі солдати, захищаючи рідну Батьківщину від фашистів. Вмирали й звичайні люди, коли в їхні будинки влучали снаряди або їх брали до німецького полону.

Коли приходить свято День Перемоги, ми з однокласниками й вчителями йдемо вітати ветеранів. Бабусі й дідусі отримують у подарунок квіти, ми читаємо вірші та дякуємо їм. Вітати ветеранів потрібно щороку, щоб вони бачили нашу подяку за перемогу.

Трагедія Великої Вітчизняної війни сколихнула весь світ. Про страшні події цього часу знято багато фільмів, написано книг і картин.

Я хочу, щоб люди, що живуть на Землі, більше ніколи ні воювали. Нехай на світі завжди панують добробут і мир!

Подібні твори:

Твір «Друга світова війна»

Твір «Моя родина та Друга світова війна»

Твір-роздум «Я хочу жити без війни»

Твір «Майбутнє починається сьогодні»

1 Комментарий “Твір «Велика Вітчизняна війна»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>