Твір на тему «Великдень»

Великдень у моїй родиніВеликдень у моїй родині — улюблене свято

Великдень — найвеличніше, найкраще та найдавніше свято богослужбового року. Його встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа з мертвих і означає перехід від смерті до життя та звільнення людства від тягаря гріхів.

Моя родина вірить в Бога. Ми всі православні та любимо почитати церковні свята. Найголовнішим церковним святом вважається Великдень. Я дуже люблю цей день. Він просякнутий любов’ю, добротою і турботою про ближніх.

Напередодні свята ми завжди робимо прибирання в будинку. Миємо вікна після зими, витираємо пил на шафах і викидаємо непотрібні речі.

Після прибирання ми починаємо приготування до святкового столу. Моя мама завжди пече святкові паски. Зазвичай ці паски виходять дуже ніжними, смачними та повітряними. Я завжди беру участь в приготуванні пасок. В мої обов’язки входить підготовка паперу для випічки. Мені необхідно нарізати її за розмірами банок, в яких будуть випікатися паски. Також мені необхідно підготувати родзинки та цукати. У родзинок необхідно обірвати хвостики й промити їх водою.

На Великдень наша сім’я завжди фарбує яйця. Ми робимо це за старовинним рецептом. Для цього заготовляємо лушпиння цибулі та варимо в ній яйця. Останнім часом в магазинах з’явилися яскраві великодні наклейки. Ми теж стали їх купувати та клеїти на варені яйця. Виходить дуже красиво!

У ніч перед Великоднем ми йдемо до церкви. Там зустрічаємо свято й беремо участь у святковій літургії.

В обід до нас завжди приходять гості. Це прекрасний час, коли всі рідні збираються за одним столом. Час завжди пролітає швидко та непомітно. На столі багато частувань, які після довгого зимового поста нарешті можна покуштувати. У кімнаті панує дух загальної ідилії й умиротворення.

Мені дуже подобається Великдень, це моє улюблене свято. В цей день в нашій родині панує особлива атмосфера гармонії, щирості й гостинності. Приходить розуміння, що добро обов’язково переможе зло, адже віра в Бога здатна творити дива.

Христос воскрес! Воістину Воскрес! Тож будемо завжди жити з Богом у серці. Господь не залишить своїх рабів!

***

Цей текст також підійде для написання творів на теми «Як моя сім’я святкує Великдень» або «Великдень — моє улюблене свято».

Інші твори:

Святкування Великодня в Україні

Твір на тему «Різдво»

Твір на тему «Різдво у моїй родині»

Твори та розповіді про Новий рік

1 Комментарий “Твір на тему «Великдень»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>