Твір «Весело взимку!»

загрузка...

Весело взимку!

Всі ми з великим нетерпінням чекаємо приходу зими. Цю пору року люблять і дорослі, і діти. Ми обожнюємо шкільні канікули, а також свята — Новий рік та Різдво. Дітям завжди весело взимку, адже немає нічого захопливішого за зимові розваги.

Існує безліч цікавих ігор зі снігом. Всім моїм друзям подобається катання на санках. Треба тільки підібрати вдалий сніговий схил та можна налаштуватися на отримання задоволення. Хлопці з’їжджають, хто як вміє: лежачи й сидячи, по одному, по двоє, на санках, зчеплених «паровозиком». Всім весело! Далеко вперед несуться санки, тільки вітер свистить у вухах! Але й відсутність санок — зовсім не проблема. Хитрі хлопці пристосовують під «транспортний засіб» шматки лінолеуму та поліетиленові пакети.

Коли мороз трохи вщухне, нам з друзями дуже подобається грати в сніжки. Важко знайти заняття веселіше! Під вікнами будинку ми влаштовуємо справжні битви, розділившись на дві команди. А перед цим будуємо зі снігу фортеці з амбразурами, за якими заховані цілі склади боєприпасів. Сніг ліпиться добре, та під деревами малюки катають кулі для сніговиків. Вони дуже стараються. Ось двоє дітлахів штовхають перед собою кулю, яка майже з них висотою. Великий вийде сніговик!

А як приємно прийти з вулиці додому, де на плиті вже кипить чайник, а з духовки смачно пахне мамин пиріг!

Цікаво та весело взимку! Тож не дивно, що для багатьох зима є улюбленою порою року!Подібні твори:

Твір «Зимові розваги»

Твір «Зимові канікули»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір про снігову бабу

Твір на тему «Як я провів зимові канікули»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>