Твір на тему «Весна та мої відчуття»

Весна та мої відчуттяВесна — дивовижна пора року. Багато поетів оспівували весну у своїх творах. Проза теж не залишила цю пору без уваги. Тобто весняні пейзажі вражали багатьох творчих людей. Я теж люблю весну. Особливо спостерігати за весняною природою.

Природа навесні досить різноманітна. Все залежить від погоди. Але ясно одне — в цей час все оживає після довгої зимової сплячки. Спочатку кучугури снігу поступово стають пухкими та починають зіщулюватися. Це сонце припікає, тож вони починають підтавати. Трохи згодом опівдні ​​вже з’являються невеликі струмочки. Вночі поки ще підморожує, та ця тала вода перетворюється на кригу. Але днем ​​струмочки стають дедалі більше. Тварини й птиці відчувають, що вже відбуваються зміни в природі.

Голуби й горобці в денний час купаються у калюжах. Дуже цікаво за цим спостерігати. Сніг поступово тане все більше й більше. Незабаром і зовсім його не стане. Тільки в тіні від якихось великих споруд він ще буде довго лежати. Навіть до того часу, коли буде зовсім тепло.

У лісі танення відбувається повільніше. Там багато тіні від величезних хвойних гігантів. Коли в межах міста вже майже все розтануло — в лісі ще ніби природа не зворушена весняними відлигами. Але скоро й тут відбудуться надзвичайні зміни. Коли з’являться проталини на пагорбах і галявинах, то на них швидко проб’ються через стару жовту торішню траву перші весняні квіти. Це проліски. Після деякого часу все оновиться. Між бляклими залишками трави проб’ються зелені травинки. Квітів стане дедалі більше, все навколо зазеленіє.

Отже, весна — це зелене свято природи. Її прихід завжди викликає в мене радісні, піднесені почуття.

Мої міркування про весну

Незабаром прийде довгоочікувана весна. На деревах спочатку набухнуть бруньки, а потім з’явиться маленьке листячко. Воно буде дуже яскравим.

У такий час дуже приємно бувати в лісі. Густого листя ще немає. Ліс весь наче прозорий, все далеко видно. А листяні дерева стоять у зеленій імлі.

Якщо навесні похмура погода, то вона по-своєму теж прекрасна. Хоч і похмуро, сонця не видно, але ясно одне: зима вже відступила й більше не повернеться до наступного її приходу. А тепер господарює весна. Чудова пора!

Одного я не люблю навесні. У місті, коли сніг розтане, всюди будуть розкидані предмети життєдіяльності людини. Те, що за зиму накидали на газони та інші місця. Це сміття запорошило, а потім просто завалило снігом, і його ніхто не прибрав. А тепер весна виявила все це неподобство. З’явилися розкидані взимку порожні пляшки й жерстяні банки, обгортки від чіпсів та жуйки. Як це неприємно бачити…

Пізніше все буде прибрано. Працівники комунальних служб знають свою роботу. Але треба дотримуватися такого порядку завжди. У будь-яку пору року.

Подібні твори:

Твір на тему «Чому мені подобається весна?»

Твір «Моя улюблена пора року — весна»

Твір-роздум на тему «Чому я люблю весну?»

Твір на тему «В очікуванні весни»

Твір на тему «Наближення весни»

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>