Твір «Весна — найкраща пора року»

Найкраща пора — весна

Весна — найкраща пора року

Кожна пора року по-своєму тішить нас своїми подарунками та сюрпризами. Але для мене найкращим сезоном завжди буде весна.

Ця пора року несе світові оновлення і пробудження. Під ласкавим сонечком тане пухкий сніг і біжать веселі струмочки, щоб напоїти землю, що відпочила за зиму. Важке сіре зимове небо раптом світлішає, стає блакитним і високим. Птахи, що вже повернулися з вирію, співають свої пісні та окреслюють крилами повітря.

З кожним днем бруньки на деревах і кущах ​​все більше. І ось, нарешті, з’являється перше зелене листячко. Воно ще дуже маленьке й таке ніжне, що до нього страшно доторкнутися. А що це за чудовий аромат? Це зацвіли абрикоси та вишні. Білі запашні гілочки дарують людям радість, викликають посмішки. Посміхаються люди ще й тому, що прийшла, нарешті, пора розлучитися з набридлими за зиму шубами, теплими шапками, чобітьми. Під весняним сонцем хода стає легкою, настрій — піднесеним.

Конвалії й тюльпани прокльовується з-під землі та радісно кланяються перехожим. Як тепло, світло й просторо навколо!

Без сумніву, весна — найкраща пора року!

Чому я вважаю весну найкращою порою року?

Я дуже люблю весну. В цю пору відбувається пробудження природи від сну. Тане сніг, з’являється сонечко, з-під землі прокльовується травичка, вкриваються листям дерева. Лісові тварини прокидаються від сплячки й починають радісно бігати, насолоджуючись теплом. Покращується настрій і в людей. Ми знімаємо пуховики й шуби та все частіше гуляємо по вулицях. Мружачись від сонечка, поїдаємо морозиво, за яким скучили за зиму.

Весна — пора очікування. Здається, що вся жива природа скидає свій зимовий одяг і готується до літа. Всі без винятку чекають тієї прекрасної пори, коли у школярів і студентів починаються канікули, а в дорослих відпустки. Чекаю літньої спеки, пляжів і теплих ночей літа і я.

Дуже напруженим періодом є весна для випускників. Для них це насамперед складання останніх іспитів, а вже потім радість і прощання зі школою. Так цікаво спостерігати за ними та думати, що й ми колись опинимося на їхньому місці!

Чи правдащо весна — найкраща пора року?

Як добре, що після холодної зими приходить тепла, сонячна, світла весна! День подовжується, на деревах розпускаються бруньки, а в садах починають співати пташки.

Люди, втомлені від зимового короткого світлового дня і холодів, радіють дотику теплого весняного сонячного промінчика, насолоджуються щебетанням пташок. Кожен день у природі відбуваються зміни. За ніч бруньки на деревах розпускаються, з’являються квіти. З кожним днем ​​стає дедалі тепліше та все більш сонячно.

На мою думку, весна — дуже швидкоплинна пора. Можливо, це тому, що вона настільки прекрасна, що я не встигаю до кінця насолодитися нею. А, може бути, й тому, що часом погано простежується грань між початком літа та кінцем весни.

Як би там не було, я люблю весну. Вона символізує відродження, любов і продовження життя, тому я вважаю її найкращою порою року.

Подібні твори:

Твір «Моя улюблена пора року — весна»

Твір «Як настає весна»

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Твір на тему «Прихід весни»

Твір на тему «Прийшла весна»

Твір-опис весни

Твір «Лист до весни» про любов до цієї пори року

Твір на тему «Весна та мої відчуття»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>