Твір на тему «Весняне небо»

загрузка...

Весняне небо

Прийшла весна. Дні подовшали. Сонечко стало не тільки світити, але й гріти. Безмежне весняне небо таке ясне, що здається прозорим. Жодної хмарки немає на ньому. Вдень колір неба блакитний, наче у квітів волошок! Можна дивитися на нього нескінченно, мріючи про щось своє, потаємне.

Але не завжди небо навесні таке світле. Буває, воно меркне, сіріє. У таку погоду може йти благодатний весняний дощ. Напоєні живлющою вологою, всі рослини починають активно рости. Розпускається листя на деревах і чагарниках, цвітуть квіти.

І знов весняне небо чисте, в яскравій блакиті. Сяє сліпуче сонечко, даруючи довгоочікуване тепло. Добре навесні!

Мініатюра

Як добре навесні! Глянеш на небо, де тісняться хмари, і на душі стає спокійно. Хмарки такі різні, маленькі та великі. Темно-сірі — це грозові, до дощу, який навесні часто йде. А білі хмари — радують око, вони на гарну погоду. Подивишся на них, а вони різних форм, що нагадують химерних тварин.

Одне погано — сонечка не видно з-за хмар. Ну а комусь подобається така погода, кожному своє. Ось таке весняне небо!

Міні-твір

Найпрекрасніше небо буває тільки навесні. Легке повітря та приємний теплий вітерець створюють приємну атмосферу світобудови. Іноді, у період весняних дощів, на небі можна побачити подвійну веселку — це дуже рідкісне й чарівне видовище.

Птахи повертаються додому, затуляючи собою небосхил. Спостерігаючи за ними, ми радіємо приходу весни.

Найкрасивіше небо на заході, коли сонце опускається в зеніт і небеса набувають темно-червоного кольору, нагадуючи дорогоцінний рубін.

Інші твори:

Твір на тему «Весняний день»

Твір «Як настає весна»

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>