Твір на тему «Весняний дощ»

загрузка...

Дощ і злива навесні

Весняний дощ

Прихід весни

Добігла кінця довга морозна зима. Нарешті настала весна. Про неї нам нагадують проталини, приліт перших птахів, багатоголосий гомін граків і шпаків, спів жайворонків у чистому полі.

Поступово тане сніг, з’являється земля. Відразу ж реагуючи на тепло, починає рости зелена трава, цвісти перші квіти, розпускається листячко на деревах і чагарниках. З кожним днем ​​стає дедалі тепліше й радісніше на душі.

Якщо восени нам дощ набридає, бо він приносить прохолоду, вогкість та похмуру погоду, то навесні його, навпаки, всі чекають. Після нього все стає свіжим і чистим навколо. Вмита дощем рослинність блищить і приємно пахне свіжістю.

Травневий грозовий дощ

Особливо прекрасний дощ у травні. Зазвичай всі йому раді, особливо якщо він грозовий. Починається цей дощ у теплий весняний день майже несподівано. Ближче до обіду вітер приносить сірі грозові хмари, що повністю закривають небо. Стає темно, як увечері, та на деякий час дуже тихо.

Але ось нарешті загуркотів грім, що сповіщає про наближення дощу. В небі заблищали блискавки, розсікаючи його на дві половинки. Потім закапали перші рідкісні краплі. Після нового гуркоту грому дощ посилюється, і починається злива. Але цей дощ нетривалий. Скоро хмари розсіюються, і знову з’являються блакитні просвіти неба та промені сонця. Після цього дуже часто встановлюються теплі й сонячні дні.

Після дощу

Дуже часто після такого дощу можна побачити відразу дві веселки, одна з яскравими фарбами, інша — з ледь помітними смугами. Це дуже гарне видовище, що викликає у всіх невдаване захоплення. Після дощу мокре листя немов світиться та блищить на сонці. Відразу ж починає рости вся рослинність: трава, квіти, чагарники. У зелені дерев і чагарників знову починають радісно співати птахи. Особливо приємно чути трелі солов’я. Повітря після дощу очищається, стає свіжим, з запахом озону. Така насолода вдихати його на повні груди!

Приємно погуляти на вулиці, в сквері або парку після весняного дощу. Яка всюди дивовижна краса та чистота!

Мініатюра про весняний дощ

Весна підкралася непомітно. І ось на календарі вже березень.

Якось увечері дмухнув теплий вологий вітер. Цілу ніч він шумів голим гіллям у саду… Потім почався рясний дощ. Він безперестанку йшов цілий день, ущух тільки надвечір. І тоді з землі піднявся густий сивий туман.

Подібні твори:

Твір-опис (розповідь) на тему «Дощ»

Твір «Весняний капіж»

Твір на тему «Веселка»

1 Комментарий “Твір на тему «Весняний дощ»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>