Твір на тему «Весняний ранок»

Весняний ранокЛаскаве, майже літнє сонечко заглянуло у вікно та наполегливо попросило прокидатися. Потягнувшись і посміхнувшись новому дню, я зістрибнув з ліжка та підійшов до вікна. Потім швидко зробив всі свої ранкові справи й вийшов на вулицю.

Весняний ранок зустрів мене теплим вітерцем і приємним ароматом запашних квітів. Дерева й кущі, які ще пару тижнів тому стояли сумні та сірі, змінилися. З набряклих бруньок проклюнулося маленьке зелене листячко, та все навколо стало ніжно-зеленим.

У ранковій тиші було чути справжні весняні звуки живої природи. Це веселе цвірінькання таких рідних і звичних горобчиків, а також нові «пісеньки» — ластівок, які щойно повернулися до своїх рідних місць та метушилися в кронах дерев, ремонтуючи свої старі житла або будуючи нові.

Настрій відразу покращився. Який гарний весняний ранок! Які дивовижно прекрасні перетворення природи! Як чудово влаштоване життя створінь Божих! Весна — це наймиліша та найрадісніша пора року. Я обожнюю таку погоду, коли на твоїх очах природа пробуджується від зимового сну, все навколо цвіте та пахне весною. Легкий вітерець лагідний та приємний, повітря тепле й свіже. Сонечко яскраве та ласкаве. А небо синє-синє, без жодної хмаринки.

Весна вже в самому розпалі, життя навколо вирує. Свято веселощів триває, і це здорово!

Ранок навесні

Найулюбленішим і найгарнішим часом доби вважається ранок. Адже так приємно прокинутися рано-вранці й виглянути у вікно. Яка б погода не була навесні, вона завжди здається чудовою. Хоча в цю пору найчастіше вона мінлива.

Звичайно ж, добре розпочинати новий день з сонячної погоди, це завжди піднімає настрій. Особливо радує погляд зелена трава, що знову вилізла після довгої зими. І перші жовті квіточки мати-й-мачухи, які вже можна побачити на перших проталинах. Вони розпускають свої бутони в променях сонця та закривають ввечері.

Приємно зустрічати ранок весни! Він починається з того, що мимоволі звертаєш увагу на ніжні листочки, що ледь розпустилися. Вони намагаються злегка ворушитися на вітерці. Оригінально й зворушливо виглядають сережки білих беріз і ліщини.

Рано-вранці відчуваєш себе натхненно, милуючись цвітінням плодових дерев. Всі вони стають білими, навіть не видно листя. Приємний і ніжний аромат виділяють квітучі яблуні, груші, вишні. Дуже яскраво виглядають клумби з тюльпанами, гіацинтами та нарцисами, що розпустилися навесні.

Весна — наймиліша та найчарівніша пора року. Вранці це відчувається особливо гостро.

Весняний ранок у лісі

Дуже приємно милуватися весняним ранком у лісі. Як тільки сонце підніметься трохи вище, прокидаються птахи. Спочатку співає невелика кількість пернатих, але поступово спів перетворюється на пташиний гомін. Хоча він звучить набагато тихіше, ніж влітку, але після довгої зимової тиші він здається гучним хором. Зворушливо чути голос зозулі.

Потім, коли стає тепло, починають прокидатися комахи. За нектаром весняних квітів поспішають метелики й бджоли, пролітають джмелі та хрущі.

У лісі рано-вранці вже клопочуться птахи, снують жучки. Якщо придивитися, то можна розглянути, як швидко пересуваються клопітливі мурахи. Їм доводиться поправляти мурашники після зимової сплячки, але й не забувати годувати своїх личинок. Тому вони несуть до свого житла палички, сухі травинки, хвойні голки.

Весняний ранок, початок нового дня, зазвичай починається з хвилин турбот і радості. Яким би не був весняний ранок — сонячним, похмурим або дощовим — все одно він прекрасний і надихає всіх любителів природи.

Дивіться також:

Міні-твори, тексти, речення про весну

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Твір-опис на тему «Пробудження весни»

Твір «Початок весни»

Твір-опис на тему «Весняний ліс»

Твір-роздум «Чому я люблю весну»