Твір про весняні місяці: березень, квітень, травень. Текст-розповідь

загрузка...

Весняні місяці — це березень, квітень та травеньОпис місяців весни

Про весну багато сказано, написано та проспівано. Це не просто пора року. Це три етапи пробудження життя після холодної зими. Навесні ми можемо спостерігати, як навколишня природа проходить шлях від холоднечі й снігу до бурхливого, квітучого життя.

У березні земля повільно починає оживати від сплячки. Зима ще не хоче йти та лякає нас морозами й хуртовинами. Але природа бере своє. Слов’яни називали цей місяць березозол або березень, тому що здавна в цю пору збирали березовий сік.

Квітень — це вже бурхливе пробудження всього живого. Дзюрчання струмків, спів птахів, поява ніжних первоцвітів. Тому й звався цей місяць цветень. Земля насичується живлющою вологою. Вона готується покритися квітами та зеленню.

І нарешті, настає травень. По-слов’янськи назва цього місяця звучить так само. В цей час все зацвітає, зводять з розуму запахи бузку, черемхи, акації. Жива природа постає у невимовній красі. Травень — це пишна зелена трава, білосніжне цвітіння вишень, яблунь, дзижчання працьовитих бджіл в різнотрав’я, що передвіщає швидку появу травневого меду.

Весна — це пора, коли люди садять овочі, злаки, різну зелень. Адже вони знають — як потрудишся в цю пору року, такий урожай восени й збереш.

Отже, весна, як ніяка інша пора, заряджає нас енергією та змушує любити життя. Вона на весь рік дає нам духовні та фізичні сили.

Перегляньте також:

Міні-твори, тексти, речення про весну

Твір «Моя улюблена пора року — весна»

Твір-опис природи навесні. Текст-розповідь

Твір «Початок весни»

Твір-опис на тему «Пробудження весни»

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>