Твір на тему «Взаємини людини та природи»

Взаємини людини й природи мають бути кращимиОсмислення взаємин людини з природою

Природа завжди була для людини джерелом корисних і життєво необхідних ресурсів, а також сил і натхнення. На жаль, ми звикли жити в містах, де острівці рослинності майже так само рідкісні, як оазиси в пустелі. Але всі ми із задоволенням користуємося дарами матінки-землі. При першій-ліпшій можливості прагнемо бути до неї ближче.

Складно уявити собі, що б ми робили без соковитих фруктів, свіжих овочів, чистої джерельної води, хліба або крупи. Цілющі трави й натуральна косметика найкраще здатні підтримати наше здоров’я, зберегти молодість і красу. Одяг з натуральних тканин також цінується у всьому світі. А про всі принади відпочинку в мальовничому місці немає сенсу навіть і говорити. Це зрозуміло без всяких слів!

Проте, не всі люди вміють цінувати те, що дає нам природа. Багато з них зневажливо й марнотратно ставляться до неї. Засмічують водойми, залишають сміття в недозволених місцях, спалюють і вирубують ліси або займаються браконьєрством.

Все це призводить до того, що природні запаси натуральних ресурсів виснажуються. Відбувається забруднення навколишнього середовища. На щастя, в наш час існують організації, що займаються захистом того, що всім нам дуже дорого: Міжнародний союз охорони природи, «Грінпіс», Всесвітній фонд дикої природи та інші.

Отже, завдяки діяльності таких компаній, всі ми й досі маємо можливість милуватися прекрасними пейзажами, складати вірші, блукаючи по парку в густій ​​тіні дерев. Маємо змогу купатися в чистому морі, смачно й правильно харчуватися, гарно одягатися та й просто жити щасливим повноцінним життям!

Дивіться також:

Твір на тему «Зв’язок людини з природою»

Твір «Вплив людини на природу та його наслідки»

Твори на тему «Людина та природа»

Твір на тему «Вплив природи на людину»

Твір на тему «Гармонія людини та природи»

Твір-роздум на тему «Бережіть природу»

Твір на тему «Охорона природи»

Твір «Як я допомагаю природі?»

Природа в житті людини

Твір та його переказ про природу «Нам жити на цій планеті»

Твір на тему «Природа — наш дім»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>