Твір на тему «Взаємини людини та природи»

Взаємини людини й природи мають бути кращимиОсмислення взаємин людини з природою

Природа завжди була для людини джерелом корисних і життєво необхідних ресурсів, а також сил і натхнення. Попри те, що ми звикли жити в містах, де острівці рослинності майже так само рідкісні, як оазиси в пустелі, всі ми із задоволенням користуємося дарами матінки-землі та при першій-ліпшій можливості прагнемо бути до неї ближче.

Складно уявити собі, що б ми робили без соковитих фруктів, свіжих овочів, чистої джерельної води, хліба або крупи. Цілющі трави й натуральна косметика найкраще здатні підтримати наше здоров’я, зберегти молодість і красу. Одяг з натуральних тканин також цінується у всьому світі. А про всі принади відпочинку в мальовничому місці немає сенсу навіть і говорити, тому що це зрозуміло без слів!

Проте, не всі люди вміють цінувати те, що дає нам природа. Багато з них зневажливо й марнотратно ставляться до неї: засмічують водойми, залишають сміття в недозволених місцях, спалюють і вирубують ліси або займаються браконьєрством.

Все це призводить до того, що природні запаси натуральних ресурсів виснажуються, і відбувається забруднення навколишнього середовища. На щастя, в наш час існують організації, що займаються захистом того, що всім нам дуже дорого: Міжнародний союз охорони природи, «Грінпіс», Всесвітній фонд дикої природи та інші.

Завдяки діяльності таких компаній, всі ми й досі маємо можливість милуватися прекрасними пейзажами, складати вірші, блукаючи по парку в густій ​​тіні дерев, купатися в чистому морі, смачно й правильно харчуватися, гарно одягатися та й просто жити щасливим повноцінним життям!

Дивіться також:

Твір на тему «Зв’язок людини з природою»

Твори на тему «Людина та природа»

Твір «Вплив людини на природу та його наслідки»

Твір на тему «Вплив природи на людину»

Твір на тему «Гармонія людини та природи»

Твір на тему «Охорона природи»

Твір «Як я допомагаю природі?»

Твір на тему «Природа — наш дім»

Твір-роздум на тему «Бережіть природу»

Природа в житті людини

Твір та його переказ про природу «Нам жити на цій планеті»

Твір «Художній етюд про природу»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>