Твір «Витівки зими»

загрузка...

Витівки красуні-зимиЯ вважаю зиму дивною порою року. Саме коли випадає сніг, настає пора чарівництва. Матінка-зима поспішає здивувати нас своїми витівками. Лише за одну ніч морозець вміло розмалював моє вікно химерними візерунками. Як стало красиво! Хіба це не диво?!

За вікном тихенько падають з неба невагомі пухнасті сніжинки. Перш ніж впасти, вони довго кружляють у повітрі. Всі дерева вкриті блискучим інеєм, наче сріблом, і виглядають дуже урочисто.

Я виходжу на вулицю і мені здається, що я потрапив у фантастичну казку. Дивовижна краса! Немов наше місто відвідав чарівник, який за помахом своє чарівної палички разом перетворив його у казковий світ. Сніг іскриться на сонці, немов розсипи дорогоцінних каменів — діамантів. А тоненькі гілочки дерев і кущів блищать, як натуральний гірський кришталь. Сніг, що огорнув землю, чистий-пречистий та сліпуче білий. Але варто взяти його в руки, як він у ту ж мить тане, повертаючи нас у реальність. Що ж, витівки красуні-зими можна лише споглядати. Не дарма її прозвали чарівницею!

Мені дуже подобається неспішно прогулюватися зимовим парком. Важко описати словами красу вкритої снігом природи! Я милуюся навколишньою картиною зимового пейзажу та мрію про щось своє.

Попри чарівну красу парку, мені стає трохи сумно. Образи навколо хмурніють і в темряві стають ледь помітними. Взимку сонце так швидко сідає, що ось уже пора йти додому. А хочеться ще гуляти…

Тепер буду з нетерпінням чекати наступного дня, щоб знову вирушити в гості до чарівниці-зими.

Інші твори на цю тему:

Твори-мініатюри про зиму

Природа взимку. Міні-твори, речення, 2-3-4-5 класиКороткий твір-розповідь про зиму, 3-4 клас

Твір «Зимовий день»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір «Чому я люблю зиму?»

Твір-опис зими

Твір на тему «Хуртовина» або «Зимова заметіль»

 

Твір «Перший сніг»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>