Власне продовження твору «Полліанна» Е. Портер

загрузка...

Якщо ви отримали завдання вигадати, тобто придумати власне продовження твору «Полліанна» Е. Портер або сюжет про пригоди Полліанни в наші дні, вам допоможе нижченаведений текст, який являє собою один з варіантів такого твору-розповіді.

Сюжет про пригоди Полліанни в наші дні

Продовження твору «Полліанна»

Коли Полліанна стала дорослою дівчиною, вона зберегла всі ті позитивні риси характеру, які були їй притаманні у дитинстві й підлітковому віці. Вона залишилася доброю, чуйною, доброзичливою людиною. Дівчина з великим терпінням ставилася до інших та завжди знаходила привід для посмішки.

Коли Полліанна закінчувала навчання, вона вже розуміла, що її покликання — допомога людям, передусім, нужденним, тим, хто потрапив у складні життєві обставини. Тому дівчина пішла працювати соціальним робітником — волонтером у будинок пристарілих. Щодня вона допомагала стареньким у побуті, читала їм книжки, надавала моральну підтримку хворим і немічним.

Так минуло ще п’ять років. За цей час Полліанна зустріла свого майбутнього чоловіка, покохала його та вийшла за нього заміж. Незабаром в них народилися двоє діток — хлопчик і дівчинка. Ставши матір’ю, молода жінка зрозуміла, що діти — найбільше щастя у її житті. Водночас їй було дуже сумно від усвідомлення того факту, що не всі дітки мають рідних батьків, деякі з них змушені жити у дитячому будинку.

Тоді в Полліанни з’явилася блискуча ідея — заснувати великий дитячий будинок сімейного типу. Жінка поділилася своєю думкою з коханим чоловіком — і він з радістю її підтримав.

Дитячий будинок сімейного типу Полліанни та її чоловіка був найбільшим у країні. Жінка переймалася долею всіх своїх прийомних синів і дочок, піклуючись про них, як про своїх рідних дітей. Щойно вона дізнавалася, що у будь-якому куточку країни хтось кинув немовля, як виїжджала за малюком і всиновлювала його.

Так Полліанна знайшла своє справжнє життєве покликання — творити добро, а саме: бути матір’ю знедоленим діткам, виховувати їх, дарувати їм свою материнську любов і турботу.

Перегляньте також:

Лист до Полліанни

Лист Полліанни до людей

Твір-роздум «Що таке доброчинність і чим її виміряти?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>