Власний фінал твору «Лось» Є. Гуцала

загрузка...

Мені не сподобався фінал твору «Лось» Євгена Гуцала, тому я вирішив написати власну, альтернативну кінцівку цього оповідання. Саме такий фінал я хотів би прочитати замість оригінального.

Коли Шпичак вистрілив у лося, то не влучив. Дядько вже приготувався вистрілити знову, але в цю мить його побачили хоробрі хлопчаки.

«Припиніть! Не стріляйте!» – щосили закричали діти.

Шпичак впізнав своїх племінників та розгубився. Він бачив, що вони врятували лося з крижаної води. Чоловік вже давно полював на цю тварину, але хотів вбити нишком, без свідків. Тож, поміркувавши, розсерджений Шпичак пішов геть.

Підберезники вирішили зробити все можливе, щоб убезпечити життя лося. По-перше, треба було попередити службовців, що життя тварини під загрозою. По-друге, лось потребував медичної допомоги, бо його нога була поранена.

Отже, не гаючи часу, брати поспішили до охорони заповідника.

Нижче наведено запитання до твору «Лось» Є. Гуцала з контрольної роботи з української літератури 5 класу

Звідки лось потрапив до заповідника?

Лось потрапив до заповідника з тайги.

Яка халепа трапилась на ополонці із лосем?

На ополонці крига затріщала, лось опинився в льодовому полоні. Хоробрі хлопчики сокирою пробили вихід з ополонки та врятували лося.

Схарактеризуйте братів за допомогою 5-7 епітетів

У хлопчиків добра душа, хоробре серце, сильний, мужній характер, лагідні, ясні очі, впевнений погляд. Вони завжди допоможуть у тяжку хвилину.

Подібні завдання:

Контрольна робота на тему «У колі добрих героїв»

Лист своєму улюбленому казковому героєві

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>