Твір на тему «Вода — це життя»

загрузка...

Вода — це життя

Воді була дана чарівна влада стати джерелом життя на Землі. Якщо подивимося на глобус, то можна побачити, що вона займає три чверті земної кулі.

Вода — одна з найдивовижніших речовин у природі. Без неї людина не змогла б приготувати їжу. Без води організм людини зневоднюється, внаслідок чого настає смерть. Навіть без їжі людина може прожити тридцять днів, а без води — лише сім. Без води не можуть рости зернові, овочі, плодові дерева та ягідні чагарники. А без цих продуктів людина не проживе.

Вода є середовищем проживання риб. Не тільки людина, але й тварини без води загинуть. Людина живе у спеціальних умовах, які диктують чистоту тіла, одягу та житла. Тотальний бруд неминуче призведе до інфекцій і навіть смерті. Людина миється, пере речі, миє квартиру водою.

Таким чином, вода — це життя. Це щоденна, первинна потреба, предмет першої необхідності.

Вода — основа життя

Вода — це основа всього живого на Землі. Саме життя зародилося у воді. Розвиток водоростей дав початок життя на нашій планеті. Формула води являє собою поєднання двох атомів водню з атомом кисню. Один маленький атом кисню, що входить до складу молекули води, приносить величезну користь.О, вода! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху. Тебе не опишеш словами, тобою насолоджуєшся, ти даруєш нам сили. Ти — найбільше у світі багатство. Ти не просто необхідна для життя, ти й є життя.

Людина не усвідомлює, що вона багато в чому зобов’язана воді. Однак не слід забувати, що її прісні запаси обмежені. Так, сьогодні два мільярди людей відчувають дефіцит чистої питної води. Ось чому ми повинні дбайливо ставитися до цього безцінного життєдайного джерела. Вода — це життя, наші нащадки повинні пити чисту воду.

Дивіться також:

Твір на тему «Життя — найвища цінність»

Твір на тему «Здоровий спосіб життя»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>