Твір «Вплив людини на природу та його наслідки»

загрузка...

Як людина впливає на природуЯк діяльність людини впливає на довкілля?

Взаємодія природи й людини почалася з незапам’ятних часів. Саме вона давала притулок та їжу нашим прапрадідам. Завдяки природі людина з’явилася й змогла існувати.

По суті, людина є часткою природи, а тому з дитинства повинна навчитися любити природу, охороняти й захищати від руйнування.

Вплив людини на природу величезний. Саме людина несе відповідальність за все, що відбувається в світі: як добре, так і погане. Людські пороки завдають природі колосальної та непоправної шкоди, що призводить до погіршення умов життя на Землі. Варварська експлуатація природних ресурсів спустошує надра. Нераціональне використання питної води призводить до її нестачі й засух, які виникають все частіше. Через непомірне вирубання лісів вимирають рослини та тварини. Багато видів фауни наші діти зможуть побачити лише на картинках і в музеях природознавства у вигляді опудал.

Отже, вплив людини на природу величезний. Але, на жаль, здебільшого він має руйнівний характер.

Яким має бути вплив людини на природу?

Правильне, тобто раціональне й дбайливе, ставлення людини до природи має виховуватися з раннього дитинства. Повзе гусениця по доріжці — не топчи її. Ростуть квіти на галявині — не треба їх рвати, щоб викинути через пару десятків кроків. Знайшов на вулиці кошеня чи цуценя — не бий, а погладь і погодуй. Тоді дитина виросте в милосердну та добру людину, яка буде пам’ятати, що її будинок — це не тільки її квартира, а весь світ, що її оточує.

Але, на жаль, людина уявила себе вінцем природи. Тому природа й мстить повенями й засухами, тайфунами та землетрусами. А ми з кожним днем ​​стаємо все жадібніше, намагаючись вичавити з неї все можливе.

Отже, людина не повинна намагатися панувати над природою, вона зобов’язана співпрацювати з нею, прислухатися до неї. Тільки коли ми почнемо поважати природу, піклуватися про неї, людство й природа стануть єдиним цілим.

Перегляньте також:

Твір на тему «Зв’язок людини з природою»

Твір на тему «Вплив природи на людину»

Твори на тему «Людина та природа»

Твір на тему «Взаємини людини та природи»

Твір на тему «Охорона природи»

Природа в житті людини

Твір «Як я допомагаю природі?»

Твір на тему «Природа — наш дім»

Твір-роздум на тему «Бережіть природу»

Твір на тему «Гармонія людини та природи»

Твір та його переказ про природу «Нам жити на цій планеті»

5 Комментариев “Твір «Вплив людини на природу та його наслідки»

  1. Аноним сказал:

    Дякую за гарній твір. Використала деякі цитати, як додаткове джерело інформаціі для доповіді.

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>