Твір на тему «Відпочинок в лісі»

загрузка...

Влітку на лісовій галявині

Відпочинок в лісі

На початку серпня, в теплий, але похмурий день, ми з батьками вирішили поїхати в ліс по гриби. Поснідавши, сіли в автомобіль і вирушили в дорогу. Вже кілька тижнів ми мріяли про гарний відпочинок в лісі. Крім того, нещодавно пройшли дощі, тому ми сподівалися, що нам вдасться знайти якісь гриби.

Приїхали у вже знайоме місце, яке у пошуках грибів відвідуємо кілька разів на рік. Це змішаний ліс, де ростуть берези й осики. Зустрічаються також дуби, сосни та ялини. У цьому лісі ми знаємо одну лісову галявину, яка нам дуже подобається. На ній ми часто знаходили гриби.

І ось ми вийшли з машини, зайшли вглиб лісу. Нарешті натрапили на нашу галявину. Вона була рівна й займала чималу площу. Навколо неї росли молоді деревця, тому там можна було знайти гриби. Навколо все було вкрите пишною травою. Подекуди цвіли жовті й білі квіти. Стояла тиша, тільки зрідка чувся спів птахів. Час від часу її порушував стук дятла, який старанно бив по стовбуру сосни.

На галявині я виявив великий мурашник. Його пролазливі мешканці постійно перебували в русі, переносячи з лісу різні палички, хвойні голки. В мене була цукерка, я відламав невеличкий шматочок і став спостерігати, як мурахи несуть його до свого мурашника.

Обійшовши на галявині кожне деревце, ми почали знаходити гриби. Першою знайшла гриб мама. Це був гарний підберезник. Потім тато виявив сімейку маслюків. А мені пощастило знайти на товстій ніжці з помаранчевим капелюшком підосичники.

Я продовжував оглядати галявину, намагаючись визначати рослини. Виявив чагарник лісової малини та навіть знайшов на ній кілька ягід, вони були дуже смачними. Походивши трохи, я набрів на молоде деревце дикої яблуні. Яблук було багато, але вони ще не дозріли.

Прогулюючись, я виявив повалене дерево, швидше за все, воно впало від сильного вітру. Весь його стовбур був вкритий лишайником. Біля нього мені пощастило знайти кілька грибочків. Вони були яскравого забарвлення — сироїжки.

У пошуках грибів, прогулюючись лісом і своєю галявиною, всі разом ми набрали повний кошик грибів. Тому, задоволені, поїхали додому. Але ми ще повернемося на улюблену лісову галявину, яка обдаровує нас грибами. Але найголовніше, що ми добре відпочиваємо, милуємося природою, заряджаємося позитивною енергією.

Подібні твори:

Твір-опис «У літньому лісі»

Твір на тему «Літній ліс», або «Літо в лісі»

Твір на тему «Ліс влітку»

Твір-розповідь «Прогулянка лісом» з описом літнього лісу

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>