Твір на тему «Відпочинок на березі річки»

Літній відпочинок на березі річки

Відпочинок на березі річки

Наша дачна ділянка розкинулася на березі невеликої річки, де полюбляють купатися всі мешканці цієї місцевості. Це чудове місце відпочинку та своєрідного спілкування з живою природою.

Особливо воно гарне на світанку, коли у воді відбиваються перші промені сонця, і над річкою схиляються плакучі верби. Якщо придивитися на водну гладь, то можна розгледіти безліч живих істот: жука-плавунця, равлика, водомірку, маленьку рибку, блискучу, немов золота монетка в сонячних променях. Неподалік можна побачити цікаві очі зеленої жаби, що причаїлася під листям латаття.

Трохи віддалік, на протилежному березі, росте очерет. Від подиху вітру він починає злегка шарудіти, наче наспівуючи пісеньку. Його зарості теж заселені, там ховається від людських очей сім’я диких качок. Дуже часто можна помітити, як качка-мама з маленькими жовтенькими каченятами вилазить зі свого затишного місця. Якщо немає небезпеки, качине сімейство весело хлюпоче, опускаючи голови під воду й намагаючись щось зловити.

Коли настає повна тиша, випливає зі своєї нори ондатра. Вона обережно виходить на протилежний берег і починає шукати траву для свого гнізда. Потім несе її в зубах до своєї нірки.

Якщо любити природу, вміти придивлятися й прислухатися до різних звуків, то можна відкрити багато незвіданого та цікавого. Я обожнюю відпочивати на березі річки.

Інші твори:

Твір на тему «Відпочинок на морі»

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>