Твір на тему «Гроші»

загрузка...

Значення та роль грошей в житті людини

Гроші в житті людини

Яку роль у нашому житті відіграють гроші? Хтось не надає їм майже ніякого значення, і вони для такої людини є просто джерелом існування. Інші ж, навпаки, перебувають у постійній гонитві за матеріальним благом. На даний час проблема грошей стоїть особливо гостро, адже зараз вони мають велику владу над людьми.

Кожен з нас мріє жити добре, а для цього обов’язково потрібно джерело доходу. Якщо раніше, коли юними були наші батьки, освіта була переважно безкоштовною, а ціни в магазинах хоча б приблизно відповідали зарплаті, то зараз ситуація змінилася не в кращу сторону. Тому сьогодні людям доводиться докладати більше зусиль, щоб забезпечити собі безбідне існування. Відповідно, і про гроші вони думають набагато більше.

Все ускладнюється ще й тим, що з екранів телевізорів, зі сторінок книг і друкованих видань на нас щодня сиплеться маса інформації, суть якої полягає в пропаганді фінансового добробуту. «Гроші вирішують все!» – це головне гасло всіх рекламних компаній і багатьох зірок шоу-бізнесу.

Звичайно, дивлячись на те, як красиво живуть люди по той бік екрану, нам теж хочеться жити також: мати такі ж фешенебельні речі, ходити до дорогих ресторанів, відпочивати на престижних курортах тощо. Це бажання змушує багатьох дорослих присвячувати весь свій вільний час роботі, щоб накопичити на подібні розваги.

У середовищі моїх однолітків гроші також грають важливу роль. Той, хто може дозволити собі відзначити день народження в модному клубі, носить брендові речі та має різні дорогі гаджети, завжди користується популярністю в школі. Інші діти прагнуть дружити з таким однокласником, а деякі відверто заздрять.

Таким чином, гроші сьогодні вирішують дійсно багато, але, тим не менш, це не єдине, що є в нашому житті. Мені все ж хочеться сподіватися, що для більшості людей справжню цінність являють собою їхні рідні та близькі.

Чи завжди гроші мають вплив на людину?

Гроші мають дуже велике значення у нашому житті. Це безперечний факт. Їхня роль не обмежується функціями платежу, накопичення або збереження. Вони є також загальним еквівалентом вартості будь-яких товарів.

За допомогою грошей можна задовольнити всі потреби. Напевно, за виключенням духовних, хоча це спірне питання, яке залежить від прагнень конкретної людини.

Чи завжди гроші мають вплив на людину? Деякий вплив, звісно, мають. Але це не означає, що абсолютно все можна купити. Я вірю, що у нашому світі є чесні люди, які не продаються. Яку б велику суму їм не запропонували, вони не підуть на угоду зі своєю совістю. Так, вони змушені працювати заради утримання сім’ї, однак гроші не є їхньою кінцевою метою. Вони не прагнуть накопичити незліченні багатства, тож великі гроші не доведуть їх до скупості або навіть божевілля.

Підтвердженням вищесказаного є персонаж адвоката Дервіля з твору Оноре де Бальзака «Гобсек». Він не погодився не пропозицію віконтеси де Гранльє, яка пообіцяла йому великий кар’єрний ріст, та залишився скромною, безкорисливою, порядною людиною.

Отже, хоча гроші й мають значний вплив на людину, такі справжні моральні цінності, як честь і совість, купити не можна.

Інші твори:

Як влітку заробити гроші дитині? Досвід двох підлітків

Твір на тему «Моральний вибір людини»

Твір «Влада золота в повісті «Гобсек»»

2 Комментария “Твір на тему «Гроші»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>