Твір на тему «День вчителя»

Свято вчителів

День вчителя

«Всі професії потрібні, всі професії важливі»… Праця кожного обов’язково повинна бути оцінена. Вчитель — одна з найбільш складних професій у світі, тому що бути вчителем — це більше, ніж просто вміти щось робити. Вчитель — це стан людини, його бажання та готовність допомогти іншим розкрити свої здатності й таланти, знайти шлях у житті.

День вчителя — чудове свято, коли ми можемо висловити свою щиру подяку нашим педагогам за їхню непросту й благородну працю, за увагу та терпіння, за бажання бачити нас, своїх учнів, успішними та щасливими людьми.

Вчитель — важлива людина в житті кожного. Коли ми приходимо до школи, саме вчитель стає нашою опорою в новому світі знань. Він відкриває для нас багато нового та цікавого, вчить потрібним і корисним навичкам, допомагає орієнтуватися в житті.

У День вчителя в усіх школах особлива святкова атмосфера. Всі ошатні, з букетами квітів, вітальними листівками. В цей день звучить багато теплих і щирих слів на адресу вчителів, які вони, звісно, заслуговують чути кожен день. У цей день ми намагаємося порадувати їх не тільки своєю старанністю в навчанні, а й вигадуємо всілякі привітання, сценки, концерти. В актовому залі нашої школи завжди проходять великі святкові концерти, куди приходять всі вчителі.

Я дуже радий, що в День вчителя ми можемо порадувати наших вчителів, подякувати їм за все хороше, що вони для нас роблять.

Вчителі — наші наставники та ідейні натхненники, що віддають нам свої найкращі роки життя. Нехай кожен з цих прекрасних людей пізнає справжнього професійного та особистого щастя!

День вчителя — свято працівників освіти

День вчителя — свято, що створене для того, щоб віддати людям цієї професії данину поваги. В цей день вчителям дарують подарунки, квіти, листівки. Їх вітають і просто теплими словами. А держава зазвичай виплачує їм премії до святкової дати. Відзначається День вчителя в жовтні, коли навчальний рік вже почався та заняття в школах йдуть повним ходом.

Вчитель — одна з найблагородніших професій у суспільстві. Кожен громадянин нашої країни, з’явившись на світ, дуже скоро зустрінеться з педагогом. Спочатку, коли ще малюком піде до дитячого садочка та познайомиться зі своїм першим вихователем. Потім в рідній школі його візьме за руку та поведе до класу перша вчителька. А після безліч інших вчителів з різних предметів передаватимуть дитині свої знання та вміння.

Одних педагогів протягом життя людини змінюють інші. Шкільні педагоги поступаються місцем вожатим у літньому таборі, викладачам в училищах, ліцеях, технікумах і вишах. Потім — тренерам на різних курсах, ведучим різних тренінгів підвищення кваліфікації тощо.

Професію вчителя студенти освоюють в університеті п’ять років. Це вимагає від них та їхніх батьків багато зусиль. Але, працюючи вже в реальності з дітьми, вони стикаються ще й з іншими питаннями та проблемами. Іноді важко заспокоїти розбурханий клас, витерпіти всі витівки, спокійно поставитися до поведінки своїх учнів. Важливо знаходити спільну мову з батьками своїх підопічних, а це теж буває складно.

Я сам не завжди був хорошим учнем. Зараз я згадую, як поводився в молодших класах школи — стає шкода мою першу вчительку. Тільки те й робив, що балувався в класі. Тепер я розумію, як багато було вкладено в мої успіхи праці моїх вчителів. Я дуже всім їм вдячний.

Інші твори:

Твір-звернення про професію вчителя

Твір «Моя майбутня професія — вчитель»

Лист вчителю від учня 5 класу, зразок українською мовою

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>