Твір на тему «День народження моєї мами»

День народження мами

Привітання мами з днем народження

У моєї мами влітку був день народження. Я дуже люблю це свято, тому що в цей день у повітрі завжди панує атмосфера радості, а ми з татом вигадуємо для неї щось цікаве.

До цього свята я готувався ретельно та заздалегідь. Мені хотілося подарувати мамі щось особливе, тому я вирішив вирізати для неї з дерева фігуру слона. Адже всім відомо, що ця тварина є символом щастя і добробуту. В цій справі мені допомагав дідусь. Разом ми знайшли в інтернеті ескіз і взялися до роботи. Дідусь приніс мені відповідний шматок дерева та інструменти. Процес виготовлення слона тривав майже місяць, проте він вийшов дуже реалістичним.

У день народження я встав раніше, поки мама ще спала, тихо вийшов у двір і зібрав для неї букет. Я вибирав її улюблені квіти — ромашки. Потім повернувся додому й став чекати, коли мама прокинеться. Довго чекати не довелося, хвилин за десять я почув, як вони з татом шепочуться. Тоді я зайшов до батьківської кімнати з великим букетом і подарунком. Мама дуже зраділа, а коли побачила слона та дізналася, що я зробив його сам, то сказала, що це найкрасивіший слон, якого вона будь-коли бачила. Мені стало дуже приємно, що мама оцінила мій подарунок.

Святкувати день народження вирішили на природі. Ми швидко поснідали, сіли в машину та поїхали до річки. По дорозі до нас приєдналися дідусь і дві маминих подруги.

На річці було весело, ми купалися, смажили м’ясо, жартували та сміялися. Одна з маминих подруг, тітка Ліда, спекла дуже смачний пиріг. Мама сплела вінки з польових трав для всіх, це виглядало дуже незвично та цікаво. Мені подобається так проводити свято, коли небагато людей, тільки найближчі, всім весело й радісно.

Вже зараз я починаю замислюватися над тим, що подарую мамі на наступний день народження.

Дивіться також:

Твір на тему «День народження»

Твори на тему «Моя мама — найкраща»

Твір-опис зовнішності мами на тему «Портрет моєї матусі»

Твір про слово «мама»

Лист до матері

Твір на тему «Материнська любов»

Твір на тему «Любов до матері»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>