Твір на тему «День народження моєї мами»

загрузка...

День народження мами

Привітання мами з днем народження

У моєї мами влітку був день народження. Я дуже люблю це свято, тому що в цей день у повітрі завжди панує атмосфера радості, а ми з татом вигадуємо для неї щось цікаве.

До цього свята я готувався ретельно та заздалегідь. Мені хотілося подарувати мамі щось особливе, тому я вирішив вирізати для неї з дерева фігуру слона. Адже всім відомо, що ця тварина є символом щастя і добробуту. В цій справі мені допомагав дідусь. Разом ми знайшли в інтернеті ескіз і взялися до роботи. Дідусь приніс мені відповідний шматок дерева та інструменти. Процес виготовлення слона тривав майже місяць, проте він вийшов дуже реалістичним.

У день народження я встав раніше, поки мама ще спала, тихо вийшов у двір і зібрав для неї букет. Я вибирав її улюблені квіти — ромашки. Потім повернувся додому й став чекати, коли мама прокинеться. Довго чекати не довелося, хвилин за десять я почув, як вони з татом шепочуться. Тоді я зайшов до батьківської кімнати з великим букетом і подарунком. Мама дуже зраділа, а коли побачила слона та дізналася, що я зробив його сам, то сказала, що це найкрасивіший слон, якого вона будь-коли бачила. Мені стало дуже приємно, що мама оцінила мій подарунок.

Святкування дня народження на природі

Святкувати день народження вирішили на природі. Ми швидко поснідали, сіли в машину та поїхали до річки. По дорозі до нас приєдналися дідусь і дві маминих подруги.

На річці було весело, ми купалися, смажили м’ясо, жартували та сміялися. Одна з маминих подруг, тітка Ліда, спекла дуже смачний пиріг. Мама сплела вінки з польових трав для всіх, це виглядало дуже незвично та цікаво. Мені подобається так проводити свято, коли небагато людей, тільки найближчі, всім весело й радісно.

Вже зараз я починаю замислюватися над тим, що подарую мамі на наступний день народження.

Дивіться також:

Твір на тему «День народження»

Твори на тему «Моя мама — найкраща»

Твір-опис зовнішності мами на тему «Портрет моєї матусі»

Твір про слово «мама»

Лист до матері

Твір на тему «Материнська любов»

Твір на тему «Любов до матері»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>