Твір «День Перемоги»

загрузка...

9 травня — День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День перемоги

Сімдесят чотири роки минуло з того дня, коли весь світ почув довгоочікуване слово «Перемога!»

Дев’яте травня. Добрий дев’ятий травневий день. У цей час, коли оживає вся природа, ми відчуваємо, яке прекрасне життя. Яке дороге воно нам! І разом з цим відчуттям приходить розуміння, що життям ми зобов’язані всім тим, хто воював, гинув і виживав у тих пекельних умовах. Тим, хто, не шкодуючи себе, працював у тилу, тим, хто загинув при бомбардуваннях міст і сіл, тим, чиє життя болісно обірвалося в фашистських концтаборах.

У День Перемоги ми зберемося біля вічного вогню, покладемо квіти, згадаємо, завдяки кому ми живемо. Помовчимо та в котрий раз скажемо їм «Дякую!». Спасибі за наше мирне життя!

А в очах тих, чиї зморшки зберігають жахи війни, пам’ятають осколки й рани, читаються питання: «Чи збережете ви то, за що ми проливали кров у ті страшні роки? Чи будете пам’ятати про справжню ціну Перемоги?»

У нашого покоління менше можливості побачити живих учасників боїв, почути їхні розповіді про те лихоліття. Тому такі дорогі мені зустрічі з ветеранами. Коли ви, герої війни, згадуєте про те, як відстояли, захистили Батьківщину, кожне ваше слово відбивається в моєму серці. Для того щоб передати прийдешньому поколінню почуте, зберегти вдячну пам’ять про великий подвиг народу-переможця, щоб скільки б років не минуло з дня закінчення війни, пам’ятали й шанували тих, хто виборов для нас мир.Ми не маємо права забувати жахи цієї війни, щоб вони не повторилися знову. Не маємо права забувати тих солдатів, які загинули заради того, щоб ми зараз жили. Ми зобов’язані все пам’ятати…

Свій борг перед вічно живими солдатами Другої світової війни, перед вами, ветерани, перед світлою пам’яттю полеглих я бачу в тому, щоб прожити своє життя чесно й гідно. Буду прагнути своїми справами кріпити могутність Батьківщини. Обіцяю!

Інші твори:

Твір «Моя родина та Друга світова війна»

Твір «Велика Вітчизняна війна»

Твір-роздум «Я хочу жити без війни»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>