Дерева у лісі. Твір, текст-розповідь, есе

Дерева у лісіХудожній етюд про ліс. Опис дерев у лісі

Я не люблю суворі погодні умови. Мені подобається тихий шелест дерев, неголосний спів птахів і приємне дзюрчання дзвінкого струмочка. Добре неспішно бродити лісом, слухати голоси дерев і думати про щось своє. Після такої прогулянки я відчуваю приплив бадьорості та енергії. З’являється відчуття близькості до розгадки великої та незбагненної таємниці містичного лісу.

Не всі дерева в лісі однакові. Кожне з них має власний голос. Округле тьмяно-зелене листя осики завжди тремтить. Не випадково з’явився стійкий оборот: «тремтіти як осикове листя». Коли піднімається сильний вітер, листя на осиці рветься і дерево тривожно шумить, немов скаржиться на свою гірку долю.

Радісно, ​​ласкаво шелестять яскраві листочки на стрункій красуні-березі. Приємний тихий голос має м’яке листя липи. Могутній дуб при слабкому вітрі невиразно белькоче щось оксамитовим басом. Вітер посилюється — і дуб ніби лається з ним різким деренчливим голосом.

Граціозна неприступна ялина завжди мовчазна. Адже не розбудити її міцний сон легкому вітерцю, нема за що зачепитися в її гострій вершині. Лише коли зривається сильний вітер, колюча красуня прокидається і невдоволено фиркає.

Всі, кому доводилося бачити буревій у лісі, ніколи не забудуть це страшне видовище. Дерева відчайдушно борються за своє життя, вступаючи в нерівну сутичку з поривами жорстокого вітру. Пригинаючись до землі й намагаючись встояти, вони немов моляться про свій порятунок. За цією картиною неможливо спокійно спостерігати. Мимоволі вмикається інстинкт самозбереження, що змушує бігти та ховатися в затишному місці. У такі моменти, коли серце б’ється швидко-швидко, розумієш, наскільки могутня сила природи, що підкоряє собі всіх і вся.

Інші твори на цю тему:

Опис лісу у художньому стилі

Твір-опис лісу на тему «Ліс у різні пори року»

Твір «За що я люблю ліс?»

Твір «Осінній ліс»

Твір-розповідь на тему «Екскурсія в ліс»

Твір «Зимовий ліс»

Твір «Ліс взимку»

Твір-розповідь «Прогулянка лісом» з описом літнього лісу

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>