Твір на тему «Дива природи»

загрузка...

Незвичайні явища природи

Диво природи

Природа створена настільки мудро, що здатна вражати нас своїми дивами — незвичайними явищами, що відрізняються своєю красою та масштабністю. Їх дуже багато. Іноді після проливного дощу, коли вигляне сонце, можна побачити веселку, в якій визначається сім кольорів. Це фізичне явище являє собою заломлення світла в крапельках дощу. Вона складається неначе з двох дуг: одна яскрава, а в іншій кольори ледве помітні. Це справжнісіньке диво природи. Всі захоплюються її красою.

Але існують дива, такі як смерчі, які приносять з собою руйнування або загибель живих істот, можуть постраждати й люди. Вони відносяться до явищ природи, що наводять страх можливістю свого настання. На небі з’являються темні, майже свинцеві хмари, здіймається сильний вітер. З неба опускається до землі й крутиться вихор повітря, який чимось схожий на трубу. Назустріч йому рухається ще один — з пилом, сміттям. Потім вони зливаються, крутяться та змітають все на своєму шляху. Але, на щастя, смерч триває лише кілька хвилин. Якщо потік, що крутиться, утворюється біля водойми, то він може підняти навіть рибу та інших водних мешканців. Відомо ще дуже незвичайне явище, коли разом з дощем з неба падали жаби та риба.

Також дуже цікавим дивом природи є нашестя метеликів біланів. Вони чимось нагадували капусниць, бо теж білі, але значно більші за розмірами. Метелики летіли звідусіль, сідали на рослини, будинки, навіть на автотраси — всюди можна було побачити цих білих красунь. Це красиве та дуже дивне явище.

Природа багата незвичайними явищами, тільки потрібно бути уважним і помічати дива, що відбуваються навколо!

Подібні твори:

Твір на тему «Веселка»

Твір «Новорічне диво»

Твори на тему «Людина та природа»

Твір на тему «Вплив природи на людину»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>