Твір на тему «Доброта врятує світ»

загрузка...

Доброта — це те, що може почути глухий і побачити сліпий

Доброта врятує світ

Доброта — це якість, яка властива багатьом з нас. Якщо замислитися, то кожен, хоча б раз у житті, безкорисливо допомагав іншій людині та підтримував її в складній ситуації.

Благі справи необов’язково повинні бути масштабними. Іноді, щоб порадувати ближнього, треба просто поговорити з ним. Досить підбадьорити або пригостити смачною цукеркою. Наприклад, можна притримати двері магазину для людини, що йде позаду тебе. Можна пропустити жінку похилого віку вперед у черзі або поділитися дрібними грошима з безхатченком. Все це приклади добрих вчинків, які люди чинять щодня. Я певна, що саме ця доброта врятує світ.

Добрим можна бути не тільки щодо людей, а й до тварин. Хтось підгодовує кошенят у дворі. Хтось розвішує на деревах годівниці. Ну а хтось бере цуценя додому з вулиці. Добрим бути легко, якщо в тебе чуйне серце.

Прагнення змінити світ на краще часто стає для людини сенсом життя. В такому випадку вона може присвятити себе благодійній діяльності, очолити волонтерський рух або стати донором крові.

Я повністю згодна з твердженням Марка Твена: «Доброта — це те, що може почути глухий і побачити сліпий». На мою думку, всі здатні відрізнити добро від зла, приємне від огидного, радість від суму, щастя від лиха.

Доброта, а не краса врятує світ

Коли я чую про доброту та добрі вчинки, то згадую тих, кого мені найбільше шкода — тварин.

Я завжди мріяла про створення власного притулку для тварин. Така мета здається мені дуже благородною. Вдома у нас зараз живуть дві кішки й собака. Всіх їх ми взяли з притулку. Завдяки людям, які працюють в такій організації, ці тваринки не померли від голоду на вулиці та змогли знайти нових господарів.

В майбутньому я дуже хочу продовжити допомагати безпритульним тваринам та готова присвячувати цій справі всі свої сили й вільний час. Ну а поки я просто намагаюся бути хорошою людиною і по-доброму ставитися до інших. Насправді, це дуже просто, тому що коли ти посміхаєшся людині, — вона обов’язково посміхається тобі у відповідь. Коли ти робиш якийсь добрий вчинок, то доброта завжди повертається до тебе, немов бумеранг.

Я впевнена, що саме доброта, а не краса врятує світ. Гарна зовнішність людини немає ніякого значення, якщо всередині вона черства, зла.

Отже, внутрішня краса — це і є доброта. Тож щоб врятувати світ від сил зла, треба робити добро.

Подібні твори:

Твір на тему «Добро»

Твір на тему «Поспішайте робити добро!»

Твір-роздум на тему «Що таке добро?»

Твір на тему «Краса врятує світ»

Твір «Краса людини»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>