Твір «Допоможіть птахам!»

Як я допомагаю птахам взимку

Допоможіть птахам

Птахи — це наші друзі й помічники. Коли настає зима, вони перебираються ближче до людей. Ми приходимо до них по допомогу. Робимо для них годівниці та стежимо за тим, щоб у них не скінчився корм. Годуємо ми їх в основному насінням соняшнику, крупою або крихтами хлібу. Мені дуже приємно це робити, тому я хочу розповісти, як я допомагаю птахам взимку.

Цього року ми з татом зробили годівницю та повісили її у дворі будинку. Найчастіше до нас прилітають годуватися синички й горобці. Взимку можна побачити снігурів. Вони дуже красиві, з червоною грудкою.

З цими пташками дуже просто знайти спільну мову. Навіть можна привчити їх брати їжу з рук. А потім почути, як вони цвірінькають. Так вони нам дякують за корм. Мені подобається за ними спостерігати, адже вони такі цікаві й всі різні. Я настільки до них звикаю, що чекаю на них кожен день, прислухаюся до їхнього співу.

А ще біля нашого будинку росте червона горобина, і там можна побачити невеликі зграйки птахів, які сідають на гілки та клюють заморожені ягоди. А я стою та дивлюся на них. Вони літають з гілки на гілку, і виникає таке відчуття, ніби вони зі мною розмовляють.

Я дуже люблю птахів, тому обов’язково допомагаю їм вижити взимку.

Птахи — частина природи

Птахи — це частина нас і навколишньої природи. Вони нам допомагають, бо приносять велику користь, знищуючи шкідливих комах і личинок. Ось, наприклад, птах дятел, який стукає дзьобом по стовбуру дерева. Його ще називають лісовим лікарем. Він вибирає сухі дерева, які пошкоджені личинками, чим рятує їх від загибелі. Дятел живе тільки в лісі, тому його також називають санітаром лісу.

Отже, птахів треба захищати та не дозволяти людям їх вбивати. Вони — наші друзі, адже прикрашають наше життя, з ними живеться легко. Особисто я не бачу свого життя без птахів. Навіть від їхнього співу піднімається настрій. Ці вдячні створіння природи завжди повертаються туди, де їх годують і чекають. Мені здається, що вони нас чують і все відчувають.

Без сумніву, птахи роблять наше життя кращим. Тому дуже важливо, щоб вони жили на нашій планеті. Бережіть птахів і допомагайте їм вижити в суворий час року!

Чому треба допомагати птахам взимку?

Птахи приносять велику користь людям та відіграють важливу роль в екосистемі. В основному вони харчуються комахами, винищуючи різних шкідників та оздоровлюючи дерева. Не дарма їх називають санітарами лісу. Хижі птахи полюють за гризунами, знищуючи хворих і ослаблених тварин.

Крім того, птахи своїм співом дарують людині естетичну насолоду. Це хороший спосіб побороти стрес і гармонізувати всі свої думки. Також спів птахів використовують як засіб психологічної терапії для людей з психологічними проблемами.

Ось чому так важливо охороняти птахів, а особливо тих, кого відносять до видів, що зникають. І до порятунку птахів може приєднатися кожна людина. Наприклад, підгодовуючи взимку, ми допомагаємо вижити цілій популяції птахів.

Отже, птахи — наші друзі, тому люди теж повинні їм щось давати. Треба дбати про птахів, встановлювати годівниці та вчасно підгодовувати. На власному прикладі хочу показати, що це просто й навіть цікаво. Ми з татом вже підготували для птахів кілька годівниць на зиму, залишилося підібрати ласощі та дочекатися зими. Такий, здавалося б, маленький внесок, але скільки ж птахів буде врятовано!

Подібні твори:

Твір «Годівничка для птахів»

Твір-міркування «Чому птахів треба берегти?»

Твір-розповідь на тему «Птахи взимку»

Птахи — наші друзі. Твори про птахів

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>