Твір на тему «Дружба — не послуга»

Дружба — не послуга, за неї не дякують

Дружба — не послугаДружба — це цінність, але не така, яку можна придбати за гроші. І не послуга, за отримання якої заведено дякувати. Дружба — це справжнє багатство, найцінніший скарб, який не кожен знаходить у своєму житті.

Коли немає друзів, життя стає сірим, нецікавим і нудним. Інша річ, коли поруч з тобою є споріднені духом люди, з якими можна весело проводити час і ділитися потаємними секретами. А найголовніше — те, що справжній друг підтримає тебе в скрутну хвилину, втішить словом і ділом та зможе щиро порадіти твоїм успіхам та перемогам.

Мені здається, що не важливо, скільки саме в тебе друзів. Безумовно, добре, коли є багато близьких товаришів, але найголовніше, щоб вони були справжніми — щирими та вірними. Краще мати кілька вірних друзів, які щиро тебе люблять і цінують, ніж сто знайомих, які можуть зрадити при першій же можливості. На мою думку, справжній друг — це людина, яка ніколи не заздрить тобі та для якої не важливий твій соціальний чи матеріальний статус. Вона завжди прийде на допомогу. Відчуття підтримки та впевненість у тому, що ти не залишишся на самоті навіть у найскладнішій ситуації, — безцінні.

Для мене не обов’язково, щоб мої друзі з різних питань погоджувалися з моєю думкою. Навпаки, цікаво, коли у кожного своя думка. Але мені важливо, щоб мій друг завжди казав правду, навіть критикував мене, коли я не права. Вважаю, що гірку правду краще почути від друга, ніж від сторонніх людей.

Можливо, здасться, що я занадто багато вимагаю від друзів? Але я, у свою чергу, для справжнього друга також готова стати підтримкою в усьому, бути вірною і щирою подругою, радіти успіхам і ніколи не зраджувати.

«Не май сто рублів, а май сто друзів», – вчить нас відоме прислів’я. Якщо немає грошей — друзі допоможуть у скрутному становищі, запозичать грошей. А ось якщо друзів нема, — це не виправлять навіть великі гроші. Можливо, хтось зі мною не погодиться, але такою є моя думка.

Мені в житті пощастило, в мене є справжні друзі, перевірені часом і життєвими труднощами. Я дуже ціную справжню дружбу, адже знаю, що коли поруч з тобою споріднені духом люди, ти ніколи не відчуєш себе самотньою та непотрібною.

Дружбу не можна ані випросити, ані купити, ані силою вирвати. За неї не дякують, але вона є складовою людського щастя. І в цьому вона схожа на кохання, в якому на милування нема силування.

Отже, справжня дружба — не послуга, це великий дар Божий.

Дивіться також:

Твір на тему «Дружба»

Твори на тему «Справжня дружба»

Твір «Друг пізнається в біді»

Твір на тему «Старий друг краще нових двох»

Твір на тему «Чи легко бути другом?»

Твір на тему «Моя найкраща подруга»

Розповідь про справжнього друга

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>