Твір на тему «Друзі нашої сімʼї»

загрузка...

Друзі нашої сімʼї — це передусім давні знайомі моїх батьків. Мама й тато багато років з ними спілкувалися, тож з часом ці стосунки переросли у міцну дружбу.

Подруга моєї мами

Напевно, найбажанішою гостею у нашій родині є тітка Наталя. Вона була однокласницею моєї мами. З того часу минув не один десяток літ, але теплі стосунки з мамою лише міцнішали. Вони обидві були присутні на весіллі одна одної. Тітка Наталка — у ролі подружки нареченої, якою була моя мама. Потім хрестили одна в одній дітей, тобто для мене тітка Наталка є хрещеною матірʼю. Новий рік, Різдво, Великдень, численні дні народження ми завжди зустрічаємо разом. До речі, тато товаришує з чоловіком тітки Наталії, а я — з їхніми синами, Сашком та Мишком. Вони старші за мене, на два й три роки відповідно, та через це мені ще цікавіше з ними спілкуватися.

Друг мого тата

Дядько Василь — ще один друг нашої сімʼї. Це татків однокурсник з університету. Їх обʼєднують спільні захоплення, а також погляди на життя. Наприклад, вони обидва цікавляться політичними та спортивними подіями країни. Батько часто вирушає з дядьком Василем на риболовлю. Вони полюбляють разом дивитися футбольні та хокейні матчі.

Минулого року ми разом з сімʼєю дядька Василя поїхали до Карпат. Це була незабутня подорож! Саме тоді я вперше став на лижі. Ми всі були у захваті від тієї зимової відпустки.

Для чого потрібні друзі?

На мою думку, друзі потрібні не лише для спільного проведення дозвілля. Як розповідають батьки, наша сімʼя переживала й скрутні часи. Був період, коли тато не міг знайти роботу, а мама перебувала у декретній відпустці. У цей час нам на допомогу прийшли друзі нашої родини. Дядько Василь підказав таткові, де можна підробити, щоб прогодувати сім’ю, а тітка Наталя неодноразово давала гроші в борг. Звісно, з часом батьки все повернули. Такі випадки, на мій погляд, свідчать про справжність дружніх відносин. Доречно згадати відоме прислівʼя: «Не май сто рублів, а май сто друзів». Або таке: «Друзі пізнаються в біді».

Мої друзі

Щодо мене, то я зараз маю декілька друзів: два зі школи та три з нашого двору. Ми товаришуємо близько пʼяти років. Це доволі багато, але у порівнянні з батьківським досвідом дружби дуже мало. Чесно кажучи, я не зовсім упевнений, що ми товаришуватимемо все життя. Я ж можу відповідати лише за себе та не знаю, як поводитимуться мої друзі в майбутньому. Це покаже час…

Отже, для нас тітка Наталя та дядько Василь є взірцем справжніх друзів. Завдяки цьому гарному прикладу ми з сестрою теж навчилися цінувати дружбу. Коли в нас будуть власні сімʼї та діти, ми теж матимемо щирих друзів, як наші батьки.

Перегляньте також:

Твір-розповідь «Один за всіх, або Мої друзі в школі»

Твір на тему «Хто такий друг?»

Твір на тему «Дружба — не послуга»

Твір-роздум «Чи повноцінне життя без друзів?»

Твір на тему «Мій найкращий друг»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>