Твір «Духовна краса людини»

У чому полягає духовна краса людини?

Духовна краса людини

Коли ми говоримо про красу людини, найчастіше маємо на увазі її зовнішній вигляд. Як правило, спочатку ми оцінюємо одяг, фігуру й обличчя, а вже потім вирішуємо, чи хочемо дізнатися про її внутрішній світ. Часто буває так, що людина дуже гарна зовні, але її поведінка та риси характеру змушують нас триматися від неї якомога далі. А часом, ми бачимо неохайність і незграбність, і нам вже не хочеться знайомитися. Можливо, ця людина талановита й хороша, але поганий одяг нас відштовхує. Яка шкода, що зовнішність не завжди є дзеркалом душі.

Як на мене, духовна краса — це чисті думки, добрі вчинки та набір особливих рис характеру, які роблять людину краще й добріше. Ці риси, звичайно ж, відбиваються на поведінці, ході, міміці та жестах. Про красу внутрішнього світу говорять вчинки індивіда. Для мене гарною є та людина, яка випромінює посмішку, бажає всім добра, не лихословить. Краса проявляється в повазі до інших людей, країни, її історії та традицій.

Отже, духовна краса — це вміння відгукнутися на чужий біль, бажання допомогти комусь, захистити слабкого. Такі люди, як правило, вміють любити, дружити та по-справжньому радіти життю. Їм немає справи до скандалів, інтриг і пліток. Вони лише насолоджуються своєю свободою і руйнують стереотипи. Саме в цьому, на мою думку, полягає духовна краса людини.

Гармонія між внутрішньою та зовнішньою красою

Мені здається, що духовно красиві люди прям світяться зсередини. Адже їхні голови не зайняті негативними думками. Вони не зациклюються на тому, як бути краще за інших. Їм важливо бути собою і жити своїм життям. Часто кажуть: «Роби так, як хочеш, щоб ставилися до тебе», – і я з цією фразою повністю згодна. Якщо ми хочемо, щоб у світі стало більше добра, то мусимо вдосконалювати свій внутрішній світ. Слід почати піклуватися про близьких, бути щирими у спілкуванні та навчитися допомагати людям.

У житті важливо бути гармонійною людиною. Адже якщо особистість знайшла гармонію між красою внутрішнього й зовнішнього світу, то її навряд чи можна буде назвати нещасливою.

А що ще потрібно для духовної краси? Життєрадісні люди, які насолоджуються картинами природи, радіють життю і дарують позитивні емоції, завжди будуть притягувати інших. Можливо, так світ стане добрішим.

Подібні твори: 

Твір «Краса людини»

Твір на тему «Краса врятує світ»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>