Твір про Діда Мороза

загрузка...

Дід Мороз — казковий геройДід Мороз — казка, в яку хочеться вірити!

Ще пару років тому я був переконаний, що Дід Мороз існує. Я з нетерпінням чекав його приходу кожної новорічної ночі, але так жодного разу його і не зустрів.

Тепер же Дід Мороз став для мене приємним спогадом з дитинства. Мені подобається згадувати, як щороку в середині грудня я писав йому листи. Коли я був зовсім маленький, писати їх мені допомагала мама. Ми брали аркуш паперу, прикрашений по краях новорічними візерунками, і приймалися за справу. На початку листа ми розповідали Дідові Морозу про те, як я поводився протягом року, а потім писали, що я хочу отримати в подарунок. Замовлень у мене завжди було багато. В основному, я просив у Діда Мороза іграшки та книги.

Вранці першого січня я завжди знаходив під ялинкою те, про що мріяв. Бувало, там не було чогось зі списку моїх бажань. Тоді мама пояснювала це тим, що діток на нашій планеті дуже багато, тому в санях Діда Мороза не завжди вистачає місця для подарунків кожному.

Одного разу я запитав у мами, навіщо дорослі вигадали Діда Мороза. Вона пояснила мені, що віра в чаклунство потрібна не тільки маленьким, але й дорослим. Просто дорослі самі можуть створювати диво, роблячи один для одного добрі справи, а для діток чарівництво творять їхні батьки. Дід Мороз вчить діток вірити в дива.

А мені здається, що дорослі вигадали Діда Мороза для того, щоб їхні діти намагалися добре поводитися. Адже Дідусь Мороз не приносить подарунки тим, хто протягом року поводився погано.

Тепер, коли я став старшим і дізнався, що Дідусь Мороз — це вигадка, мені, звичайно, трошки сумно. Але вірити в його існування було здорово хоча б тому, що тепер у мене є такі приємні спогади. Коли я виросту та в мене з’являться власні діти, я намагатимуся, щоб вони якомога довше вірили в існування Діда Мороза.Дивіться також:

Твір «Лист Діду Морозу»

Твори та розповіді про Новий рік

Моє улюблене свято — Новий рік. Твір, текст-розповідь

Твір «Новорічне диво»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>