Твiр на тему «Егоїзм спотворює душу»

Егоїзм спотворює душу

Егоїзм характеризується переважанням корисливих особистих інтересів і потреб стосовно інтересів інших людей. Поміркуймо, чому така поведінка є поганою. Чи правда, що егоїзм спотворює душу?

Висловлюючи власну думку на дану проблему, я хочу зазначити свою згоду з даним твердженням. Дійсно, добра та щира людина не може дбати тільки про себе. Якщо кожен піклуватиметься лише про свої інтереси, людство просто не виживе. Матері не доглядатимуть за дітьми, а дорослі діти позбавлятимуться старих батьків. Що вже казати за турботу про нерідних людей!

А як же милосердя, людяність? Цім почуттям не буде місця в людських серцях! У суспільстві пануватимуть користолюбство та прагнення лише до власного добробуту. Людям з особливими потребами не буде місця в такому суспільстві, вони просто не виживуть у конкурентній боротьбі.Отже, корисливість та себелюбство треба викорінювати ще на початковій стадії їхнього зародження. Адже егоїзм спотворює душу людини!

Інші твори:

Твір на тему «Байдужість»

Твір на тему «Повага до людей»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>