Твір на тему «Життєві цінності людини»

загрузка...

Життєві цінності — найважливіше для людиниМої життєві цінності

У кожної людини є свої пріоритети й життєві цінності. Для когось це добробут, слава та успіх, кар’єра. Для мене життєві цінності — це моя сім’я і друзі. Можливо, що мене багато хто не зрозуміє. Але для мене найважливіше, щоб моя сім’я і друзі мені довіряли та знали, що я ніколи не залишу їх в біді.

На жаль, багато моїх однолітків забувають про те, що батьки їм дали не тільки життя. Вони дбали про дітей, коли ті хворіли, щосили намагалися купити те, про що дитина мріяла, допомагали в найскладніших ситуаціях, оберігали та захищали.

Зараз, коли наше життя досить важке й змушує наших батьків багато працювати, щоб прогодувати дітей, дати гідну освіту та все необхідне, я мрію швидше подорослішати. Чому? Я хочу знайти роботу й почати допомагати батькам. Адже тільки ми, їхні діти, можемо зробити це. Наші батьки заслуговують на повагу та допомогу.

Мої друзі ще досить молоді, але нерідко допомагали мені. Я знаю, що коли знадобиться і моя допомога, я обов’язково зроблю для них все, що в моїх силах. Навіть коли ми подорослішаємо й у нас з’являться свої родини, впевнений, що ми збережемо нашу дружбу та завжди будемо готові прийти на допомогу один одному.

Отже, для мене найважливішими життєвими цінностями є взаємини з батьками та друзями.

Життєві цінності в моєму розумінні

Я вважаю, що найбільше в житті треба цінити людські стосунки. Якщо у вашому житті трапилася біда — не бійтеся звертатися по допомогу до рідних, друзів і близьких. Не потрібно боятися, що вас неправильно зрозуміють або будуть насміхатися. Справжні друзі та члени сім’ї ніколи так не зроблять! Ви самі все зрозумієте й побачите, що будь-які труднощі можна подолати спільно.

Це і є найголовніше в житті! Адже кар’єра, слава та інше — блага тимчасові. Роботу можна втратити, інфляція знецінить гроші, а слава з часом померкне… Справжні цінності залишаються з вами завжди.

Тому я не боюся майбутнього та сміливо йду вперед, незважаючи ні на які труднощі. Зі мною поруч моя сім’я та друзі!

Дивіться також:

Твір на тему «Життя — найвища цінність»

Твір «Як відшукати свій шлях у житті?»

19 Комментариев “Твір на тему «Життєві цінності людини»

  1. Аноним сказал:

    Спасибо большое. У меня учитель просто ненормальный и он сказал хорошое произведение

  2. Аноним сказал:

    Супер спасибо, учитель ещё не проверял но мне очень нравится. Это лучшее что я слышала. Огромное спасибо. Лучший сайт. Автор молодец очень постарался. Мне очень нравится .

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>