Твір на тему «За що я люблю зиму?»

загрузка...

Чому я обожнюю зиму?

За що я люблю зиму

Багато хто дивується, коли я кажу, що обожнюю зиму. Чомусь всім моїм знайомим і друзям подобається весна. За що я люблю зиму? Якщо коротко, то за сніг.

Коли я бачу на вулиці багато снігу, в мене відразу піднімається настрій. Стільки веселих розваг з’являється! Можна вийти на подвір’я і зліпити сніговика, піти в парк на санки або погратися з братом у сніжки.

Якщо б мені дозволяли, я б годинами гуляв на вулиці. Але мама каже, що взимку легко простигнути та захворіти, тому не дозволяє проводити на морозі більше однієї години. А ще дуже свариться, коли я знімаю шарфик і рукавички.

Ну як їй пояснити, що мені дуже весело та зовсім не холодно?

Розуміє мене тільки дідусь. Попри свій вік, він завжди з радістю ходить зі мною гуляти та вчить кататися на лижах. Колись він навіть виграв міські змагання з біатлону — це такий вид спорту, коли треба проїхати на лижах довгі дистанції та при цьому потрапляти в цілі з гвинтівки. Дід мріє, що я зможу досягти ще більших успіхів, ніж він, і стану олімпійським чемпіоном. Чесно кажучи, я ще не знаю, чи хочу бути спортсменом, але дідусева наука мені дуже подобається. Наразі я з нетерпінням чекаю снігу, щоб знову надіти лижі та піти з ним до парку.

Що я люблю робити взимку?

Звичайно, як і всі діти, найбільше я люблю взимку гуляти у дворі. А якщо на вулиці стає дуже холодно, я не ходжу гуляти. Розважаюся тим, що розглядаю візерунки, які намалював на вікнах мороз. Дивно, як у нього виходять такі гарні малюнки? Іноді я навіть намагаюся змалювати їх у своєму альбомі.

Нещодавно мама навчила мене вирізати сніжинки з паперу. Ми розклеюємо їх у моїй кімнаті. Виходить дуже красиво. Також я дарую їх всім, хто приходить до нас у гості.

Можна робити не тільки білі сніжинки — такі, як кружляють за вікном, а й кольорові.

За що я люблю зимову пору?

Я не просто люблю зиму, я її обожнюю. За що? Напевно, за свята. Я народився взимку, а День народження — моє улюблене свято. Крім того, я, як і всі, обожнюю Новий рік і Різдво, які теж взимку. Але є й інші причини моєї любові до цієї пори року.

Зима — це не тільки холод і порожнеча. Зима — це чудова пора, коли природа начебто завмирає, залишаючи після себе тиху казкову таємницю про нове життя. Саме зиму я вважаю найбільш таємничою в порівнянні з іншими порами року. Коли дивлюся на чорне зимове небо, на зірки, вони мені здаються яскравіше та холодніше, ніж зазвичай. Здається, що космічний холод пронизує тебе наскрізь з глибин Всесвіту. Влітку такого відчуття не виникає, зірки здаються тепліше.

Тільки взимку я можу відчути спокій. Спокій і велич природи, це Біла Безмовність, про яку писав класик Джек Лондон. Вона просить нас заспокоїтися і прислухатися до неї… до самих себе. Замислитися над нескінченністю, усвідомити всю цінність потужного термоядерного реактора під назвою Сонце.

А чи знаєте ви, що взимку Сонце до нас ближче, ніж влітку? Холодно стає лише з тієї причини, що Земля обертається до нього під іншим кутом. Тому й промені Сонця проходять крізь Землю як би транзитом, не обігріваючи її. Однак не скрізь. В Австралії зараз літо. Природа влаштована дуже складно, її велич вражає.

Отже, мені подобаються всі пори року, але найбільше я люблю зиму.

Я дуже люблю зиму!

Чи доводилося вам наодинці перебувати в степу при сильному морозі й сніжній хуртовині? Коли йдеш один посеред ночі, а в очі тобі кидає снігом, та так, що засліплює, змушує повернутися до нього спиною і тільки так продовжувати свій шлях? Вітер свистить, пригинає до землі, але ти вперто йдеш кудись до своєї мети. І якою радістю стає опинитися потім в теплій квартирі, обігрітися і пом’янути добрим словом господарів або власний будинок. Як часто такі думки приходять до нас влітку?

А зима — вона вчить нас. Можливо, вона трохи сувора, але справедлива, так само як і народи Півночі, а можливо, й ті, хто народився взимку під її владою.

Є ще багато чого доброго, за що я люблю зиму. Я обожнюю зимові розваги та зимові види спорту. Із задоволенням катаюся на ковзанах, ходжу на лижах. Коли я був маленьким, найбільше любив взимку кататися на санках, грати в сніжки, ліпити сніговика. Як бачите, це дуже веселий час року, багатий цікавими розвагами!

Багато моїх знайомих не люблять зиму, а деякі навіть вважають за краще в цей період їхати на відпочинок у теплі країни. Але я не належу до людей, що хочуть жити в постійному літі. Мені подобається, що сезони змінюють один одного. Але найбільше я радий зимі, адже це моя улюблена пора року.

Перегляньте також:

Твір «Чому я люблю зиму?»

Твір «Чому мені подобається зима?»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір на тему «Чому люди люблять зиму?»

Твір-опис зими

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>