Твір «За що я люблю ліс?»

загрузка...

Я люблю ліс у будь-яку пору рокуЯ дуже люблю проводити час на природі, особливо в лісі. Він чудовий у будь-яку пору року. Тут завжди можна цікаво провести час.

Я люблю ліс влітку

Звичайно, найбільше мені подобається ліс влітку. Можна збиратися з родиною і друзями на пікніки, смажити м’ясо на багатті або пекти у вугіллі картоплю. На свіжому повітрі, та ще й на вугіллі, все виходить особливо смачним, чи те хліб, чи те шашлики. Поки дорослі займаються м’ясом, можна побігати по галявині, граючи в бадмінтон, або поганяти м’яч. Ще можна знайти десь неподалік мурашник і спостерігати, як ці маленькі комахи будують свій будинок, перетягують гілочки. Якщо їм кинути цукерку, вони відразу ж починають її їсти. Виглядає це дуже забавно.

Ліс восени

Восени я дуже люблю ходити в ліс по гриби. Мій дідусь добре в них обізнаний, з ним збирати гриби не страшно. Бувало, наберемо ціле відро маслюків, а бабуся потім смажить їх з картоплею та маринує на зиму. Іноді навіть комусь з друзів баночку грибів дарую. Ще восени в лісі цікаво годувати білок. Вони в цей період якраз запасаються їжею до зими. Дивишся, а між гілок так і миготять руді хвости. Досить просто взяти в руки два горіхи й постукати ними один об одного, та пухнасті звірята вже тут як тут. Вони зовсім не бояться людей, тому що їх часто підгодовують.

Ліс взимку

Взимку ж у лісі дуже весело кататися на санках і лижах. Я знаю яри, де в цей час знаходяться відмінні гірки для катання. Ми збираємося у вихідний день з друзями та йдемо туди. Тоді починаються справжні веселощі — з криками, сміхом і жартівливими бійками.

Ну і, звичайно, в будь-яку пору року в лісі можна просто гуляти, насолоджуючись його запахами, співом птахів, зеленню літа, золотими барвами осені або білосніжною зимовою казкою. Ліс чарівний завжди, досить просто увійти в нього й відкрити своє серце. Ти гарантовано отримаєш те, що тобі потрібно: заряд енергії або, навпаки, заспокоєння.

Ось чому я так люблю ліс — у різні пори року.

Дивіться також:

Твір «Зимовий ліс»

Твір «Ліс взимку»Опис лісу у художньому стилі

Твір-опис на тему «Весняний ліс»

Твір на тему «Літній ліс», або «Літо в лісі»

Твір-опис «У літньому лісі»

Твір на тему «Ліс — наше багатство»

Дерева у лісі. Твір, текст-розповідь, есе

Твір-розповідь «Прогулянка лісом» з описом літнього лісу

Твір «Осінній ліс»

Твір (розповідь, оповідання) на тему «У лісі»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>