Твір на тему «Здоровий спосіб життя»

Що для мене означає здоровий спосіб життя?

Здоровий спосіб життя

Здоров’я — це безцінне багатство людини, від якого залежить вся її життєдіяльність. Ніякі досягнуті цілі в житті не приносять повного щастя, якщо немає здоров’я. Тому дуже важливо вести здоровий спосіб життя, не дивлячись скільки людині років.

Здоровий спосіб життя — це, перш за все, дотримання балансу між активним рухом і відпочинком. Що стосується харчування, це виключення харчового сміття з раціону, до якого належать фаст-фуд, солодкі газовані напої, чіпси тощо. А також повна заборона на куріння, алкоголь і наркотики.

Що конкретно мається на увазі під здоровим харчуванням? Це, по-перше, дотримання режиму харчування (сніданок, обід, полуденок і вечеря). По-друге, це коли на столі присутні продукти, що містять достатньо вуглеводів, білків і жирів, адже ці речовини необхідні для правильного функціонування організму. Слід віддавати перевагу фруктам, овочам, зелені, кисломолочним продуктам, м’ясу, рибі, сиру, горіхам.

Часто доводиться чути: «А в мене немає часу займатися спортом, у мене навчання, я втомлююся». Але, щоб тримати тіло в тонусі, досить приділяти тренуванням хоча б десять хвилин на день. Наприклад, займатися кожен день ранковою зарядкою. З людиною нічого не трапиться, якщо вранці вона встане з ліжка трохи раніше. Головне — почати, а не лінуватися. Пізніше це увійде в звичку.

Отже, на мою думку, здоровий спосіб життя — це комплекс корисних навичок, які дозволяють людини жити довго й радісно.

Моє розуміння здорового способу життя

Коли говорять про здоров’я, передусім мають на увазі правильне харчування. По-перше, це збалансоване співвідношення білків, жирів і вуглеводів, а по-друге — дотримання загальної енергетичної цінності їжі, тобто споживаних калорій. Також потрібно щоденно пити достатньо рідини, особливо очищеної питної води, та уникати харчування всухом’ятку.

Неможливо уявити здоровий спосіб життя без регулярних занять спортом. Треба двічі на тиждень півгодини бігати по стадіону або парку. В зимовий час у вихідні дні бажано кататися на лижах. Влітку можна частіше вибиратися на природу, плавати, грати в активні ігри. Перебування на свіжому повітрі прекрасно позначається на самопочутті людини. А втома від фізичної активності приносить тільки бадьорість і енергію. Важливо дотримуватися режиму дня та забезпечити повноцінний відпочинок організму вночі. Іншими словами, спати слід не менше восьми годин на добу.

Коли людина правильно харчується і регулярно займається спортом, вона стає не тільки здоровою і красивою в фізичному сенсі. Також загартовується її дух. Вона відчуває прилив сил для нових ідей і починань, стає більш спокійною та врівноваженою. Їй хочеться творити щось нове, вона стає дуже креативною. Здорова людина — це щаслива людина.

Отже, як на мене, здоровий спосіб життя — це правильне харчування, спорт і позитивне мислення. Це мій свідомий вибір!

Дивіться також:

Твір на тему «Твоє життя — твій вибір»

Твір на тему «Життя — найвища цінність»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>