Твір «Зима в селі»

Зима в моєму селі

Зима в селі

Я живу в невеликому селі та дуже люблю свій рідний край. Це моя мала батьківщина, якою я пишаюся. Моє село — дуже мальовничий куточок природи.

У кожної людини є улюблена пора року, яка прекрасна по-своєму. Для мене чудові дні наступають взимку. І напевно, багато хто мене підтримає в цій думці.

Взимку в моєму селі панує дивовижна атмосфера. Всюди лежать величезні кучугури снігу, а на вікнах від лютих морозів з’являються химерні візерунки. В кого багата фантазія, ті можуть уявити собі фігурки звірів і квітів. Вони нагадують чарівну казку, в яку так хочеться вірити напередодні новорічних свят.

Я дуже радію, коли багато снігу та можна вдатися до веселих зимових розваг. Стає неймовірно гарно, коли білий пухнастий сніг вкриває брудну й сіру землю, прикрашаючи все навколо чудовою білизною. Та й повітря стає чистішим. У дворах з’являються величезні снігові замети.

А якими чарівними стають дерева, вкриті важким сніговим покривом! Коли йдеш вздовж дороги, що веде до села, можна побачити багато сосен та ялин. Приємно споглядати, як пташки сідають на гілки та радісно про щось щебечуть.

Особливо велике задоволення відчуваєш у момент, коли за вікном тріщить сильний мороз або мете хуртовина, замітаючи все навколо. А ти сидиш в цей час у хаті біля каміна, загорнувшись в теплий плед. П’єш ароматний чай, читаючи цікаву книгу або слухаючи улюблену музику. Поруч лежить пухнастий кіт, тихо й ніжно мугикаючи. І так затишно почуваєшся в ці моменти!

Добре взимку в селі!

Мініатюра про зиму в селі

Біла зима. Невеличке село. Я повільно йду засніженою стежкою, вдивляючись у далечінь. Безліч дерев ростуть на білосніжному полі, засипаному товстим шаром снігу. За глибоким заметом сховалася місцева хатинка. Жителів там немає. Вони зараз катаються на лижах з цього поля.

Велика частина неба прикрита величезною сірою хмарою. Але промені сонця все ж пробиваються крізь перешкоду, даючи світло всьому живому.

Тільки в селі можна споглядати справжню зиму, у всій її величі та красі.

Інші твори:

Твори-мініатюри про зиму

Твір на тему «Зима в нашому місті»

Твір «Зимовий пейзаж»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір-опис зими

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>