Твір на тему «Зима в нашому місті»

Як у моє місто приходить зима

Зима в нашому місті

Зима в нашому місті настає поступово. Приблизно в середині листопада повітря вже стає дуже холодним. Випадає перший сніг, тому до грудня всі дороги зазвичай повністю заховані під білим густим покровом. У деякі роки він не тане до самої весни.

З приходом зими в нашому місті починається нове, цікаве та дивне життя. Я люблю спостерігати за тим, як на головній площі зводять льодове містечко для дітей. Приємно дивитися на закутаних червонощоких малюків, яких батьки везуть на санчатах.

Мені дуже подобається, що в магазинах з’являються новорічні подарунки та іграшки. В грудні вже починають прикрашати до свята вулиці. В громадських місцях привозять і встановлюють живі ялини, а також відкривають ялинкові базари.

У нашому місті багато чудових ковзанок, де я обожнюю взимку проводити час з друзями. У кожного з нас є свої ковзани, тому ми можемо дозволити собі кататися там хоч цілий день. Біля нашого будинку теж завжди взимку заливають велике льодове поле, яке стає відмінним майданчиком для гри в хокей.

Коли закінчується будівництво льодового містечка, ми обов’язково з друзями відвідуємо його. Найбільше нам подобається кататися з найкрутішої гори, змагаючись один з одним в хоробрості та винахідливості.

Ось така різна буває зима в нашому місті.

Зима в моєму рідному місті

В нашому місті чимало буває взимку дуже морозних днів, коли все ж краще проводити час вдома, а по вулиці пересуватися лише короткими перебіжками. В таку погоду я зазвичай зручно влаштовуюся в кріслі з кухлем гарячого шоколаду в руках та подовгу спостерігаю за тим, як кружляє і падає сніг за вікном.

Я дуже люблю, коли в моє рідне місто приходить зима. На мою думку, це чудова та дуже весела пора року. Попри низькі температури й необхідність носити важкий теплий одяг, я завжди знаходжу для себе багато цікавих і захопливих справ у цей період.

Подібні твори: 

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір на тему «Зима за вікном»

Твір-опис зими

Твори-мініатюри про зиму

Короткий твір-розповідь про зиму, 3-4 клас

Твір «Чарівниця-зима»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>