Твір «Зима в моєму місті»

Зима в місті

Зима в місті

Немає на світі такої людини, яка б не любила зиму. Все навколо завмирає і починає насолоджуватися цим сніговим умиротворенням. Коли панує зима в моєму місті, її білосніжна краса переносить мене у казковий світ.

Гуляючи такими вуличками, можна помітити ніжно вкриті інеєм дерева, які ніби оповиті в ніжну зимову вуаль. А гілки зелених ялин під вагою снігу нахилилися до снігового килима. Горобці й снігурі грайливо літають між цими деревами, шукаючи собі їжу. В таку пору року так приємно вдихати чисте морозне повітря, яке бадьорить тіло й душу! Скрізь можна побачити щастя та усмішки людей.

Звичайно, іноді зима приносить моєму місту і неприємні моменти. Я маю на увазі несприятливі погодні умови. Але до цих обставин треба ставитися по-філософськи. Так, хуртовина й сильний вітер — це те, від чого ми намагаємося уберегтися, сидячи вдома під теплим пледом з кухлем чаю та обіймаючи рідних людей. А снігопад дозволяє відчути себе дитиною і половити сніжинки теплими руками. Чисте небо й легкий морозець гарантують нестримні веселощі для катання на гірках чи відвідування снігового містечка.

Коли в моєму місті зима, я майже весь час відчуваю піднесений настрій. В цю пору можна кататися з друзями з крижаної гірки та грати в сніжки. Діти та дорослі з величезним задоволенням ліплять сніговика. Це не тільки завзяте, але і досить цікаве заняття. Що й казати, добре взимку!

Моє місто взимку

Я живу в південному місті України — Одесі. В нашому краї зима вкрай рідко буває сніжною. Хоча морозна погода, тобто коли температура повітря нижче нуля, буває часто.

Звичайно, прикро, що ми, одесити, не маємо можливості вдаватися до традиційних зимових розваг — катання на лижах, санках, ковзанах. Якщо сніг і випадає, то тримається досить недовгий час. Тому ми майже ніколи не ліпимо сніговика. А звична для дітей інших регіонів гра в сніжки — справжнє щастя для нас.

Отже, біла зима в моєму рідному місті — бажане явище, про яке ми часто мріємо. Особливо хочеться милуватися сніжною погодою напередодні Нового року та Різдва. Якщо таке диво природи трапляється, можна вважати, що наступний рік буде вдалим.

Подібні твори:

Твір на тему «Зима в нашому місті»

Твір «Зима в селі»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір на тему «Зима за вікном»

Твір «Зимовий пейзаж»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>