Твір «Зима — найкраща пора року»

Чому я вважаю зиму найкращою порою?

Зима — найкраща пора року

Зима — пора року, яку я люблю, напевно, найбільше. Особливо, коли стоять чудові сонячні дні, а на яскравому блакитному небі немає жодної хмарини. Снігом, як білим покривалом, вкрилася вся земля, дахи будинків, дерева та машини. На деревах сніговий покрив схожий на важкі білі пухнасті шапки, тільки зрідка можна бачити, як зривається з верхівок сніговий пил.

Коли я біжу до школи, то бачу на снігу сліди, залишені птахами. В основному — це горобці, вони не відлітають у вирій, як інші. Важко їм взимку, трави немає, дерева оголені, тому ми часто підгодовуємо цих бідних маленьких пташок то насінням, то хлібними крихтами. Дуже цікаво за ними спостерігати: побачивши, що ми з хлопцями кидаємо їм їжу, вони влаштовують цілі бої за неї.

Сонце в таку погоду здається дуже високим і якимось неймовірно далеким, від його променів засніжена дорога здається схожою на блискучий алмазний розсип. Навіть не хочеться ступати на неї, щоб не руйнувати таку красу. Дітвора у дворі разом зі своїми бабусями й нянями ліплять снігову бабу, майже у кожного малюка в руках заготовлена ​​морквина для носа сніговика. Деякі вже її гризуть. Коли на вулиці мороз, це заняття досить складне. Сніг дуже сипучий, він скрипить, коли на нього наступаєш. Навіть сніжок не зліпиш у рукавичках. Решта дітей, які трохи старші за віком, катаються з политих водою і замерзлих гірок. Для цього вони використовують яскраві пластмасові санчата, дбайливо приготовані батьками для такого веселого гуляння.

Довго на вулиці не постоїш, адже підступний мороз пробирається за комір, щипає вуха та ніс. Зимовий день дуже короткий і швидко темніє, але все одно ми встигаємо після школи теж покататися на гірці та покидатися сніжками. Всім подобаються зимові розваги!

Без сумніву, зима — найкраща пора року. Я люблю її за чудове перетворення природи, за зимові канікули, за Новий рік та Різдво.

Дивіться також:

Твір на тему «Моя улюблена пора року — зима»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>