Твір «Зима — чудова пора року»

загрузка...

Зима — чудова пора року

Зима — дивовижна, чудова пора року, описана в багатьох художніх творах. На тему зимового пейзажу є багато дуже красивих полотен великих майстрів. Стан душі в цю пору якийсь піднесений, урочистий. Вся навколишня природа здається ошатною, витонченою, але, водночас, холодною і суворою.

З’являється враження, ніби опинився у чарівній казці, такою фантастичною здається реальність. Особливо гарно виглядають вкриті білим снігом дерева — мальовниче видовище! Дивовижно виблискують річки та озера, затягнуті кригою. Безстрашні рибалки, любителі зимової риболовлі, отримують справжнє задоволення від свого хобі.

Зима — це чарівниця, яка дарує нам зимові канікули, а також свята Нового року та Різдва. А це вже окрема історія, адже ми чекаємо їхнього настання цілий рік, і коли вони приходять, радість людей просто важко передати. Це всіма улюблені свята, з обов’язковим врученням і отриманням подарунків від Діда Мороза й Снігуроньки, а також святкових хороводів навколо новорічної ялинки.

Безперечно, зима — чудова пора року, яка нікого не може залишити байдужим.

Подібні твори:

Твір «Зима — найкраща пора року»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір на тему «Зима за вікном»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>