Твір на тему «Зимова казка»

загрузка...

Зимова казка

Фантастична зимова казка

Прийшла зима-чарівниця. Ударив морозець. Замерзла річка, вкрившись товстим шаром льоду. Випав пухнастий сніжок. У променях полуденного сонця він виблискує та сліпить очі. Всюди, куди не глянь, все біле. Це м’яке снігове покривало дбайливо постелила зима. І не видно йому ані кінця, ані краю. Воно блищить та іскриться, немов усипане безліччю дрібного дорогоцінного каміння. Краса навкруги невимовна! Очей не відірвати, все дивишся та радієш. Справжня зимова казка!

Гілки дерев, схожі на лапи велетнів, поникли під вагою снігового покриву. Кущики присипані повністю, перетворившись на замети. Їхні обриси нагадують химерних фантастичних істот. Дивне творіння природи! Ніщо не може зрівнятися з красою зимового сніжного пейзажу! Морозне повітря пахне свіжістю та надзвичайно бадьорить.

Зимонько-зима, дякуємо, що прийшла! Ти зачарувала світ і запросила нас до своєї фантастичної зимової казки!

Розповідь «Зимова казка»

Ось і прийшла матінка-зима. Стоять сильні морози, дме холодний вітер. Налетіла завірюха, замела всі доріжки. Поля і пагорби вкрилися пухнастим білим килимом. Низькі дерева і кущі засипало снігом. Гарно стало навколо, справжня зимова казка! А якими химерними візерунками прикрасив мороз вікна будинків! Недарма про нього придумали загадку: без рук, без ніг, а малювати вміє.

Скучили за прогулянками діти. Чекають-не дочекаються, коли закінчиться заметіль. Прохають батьків відпустити їх погуляти у двір.

Але ось заметіль стихла. Пробиваючись крізь високі замети, дітлахи радісно біжать на вулицю. Граючи в сніжки, вони кидають один в одного грудки снігу. Ухиляються від влучень і падають. Регочуть! Щічки горять, як наливні яблучка, вії й бровки в інеї.Після обіду діти взяли лижі, ковзани й побігли на ставок. Вода замерзла товстим шаром льоду, значить, можна бігати на ковзанах. Малюки мчать на санках по гладкій засніженій гірці. Підлітки катаються на лижах. Всім весело!

Добре взимку! Красиво навколо. Спасибі, мороз, що снігу приніс. Нехай ця зимова казка триває довго!

Подібні твори:

Твір «Казкова зима»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір-опис зими

Твір «Витівки зими»

Твір «Чарівниця-зима»

2 Комментария “Твір на тему «Зимова казка»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>