Твір «Зимова краса»

Краса зими

Зимова краса

Зима — найкрасивіша пора року. Про неї часто пишуть поети й письменники, художники малюють картини, у багатьох піснях співають про цю снігову пору. Всім подобається яскравий білий наряд, який одягає природа, засинаючи в очікуванні теплої весни. Нікого не залишає байдужим зимова краса!

Біла зима гарна у всіх проявах. Міста й села стають білими. Ліс стоїть ошатним, одягаючи пухнасту шубу, а на окремих деревах видніються білосніжні шапки. Річки та озера сковує кригою. Зверху вона вкрита пухким сніжком, яким так любить гратися вітер.

У місті з дахів звисають довгі бурульки. На вікнах будинків з’являються різьблені візерунки. Сніг яскраво блищить на сонці. Здається, що природа вбралася до новорічних свят.

Після невеликої відлиги гілки дерев і чагарників вкриваються іскристим інеєм. Тонкі мережива візерунків прикрашають скла машин і вітрин. Зимовими вечорами місто горить різнобарвними вогниками. З вікон будинків на вулицю ллються потоки світла. Вуличні ліхтарі відкидають рівні кола, що висвітлюють замети.

Отже, у місті, у лісі, в селі — всюди погляду відкривається чарівна зимова краса.

Подібні твори:

Твір-опис зими

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твори-мініатюри про зиму

Твір «Зимовий пейзаж»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>