Твір «Зимове небо»

загрузка...

Мініатюра про зимове небо

Зимове небо

Взимку небо здається дуже спокійним. Воно має сірий або перловий колір. Сонечко світить неяскраво. Ще взимку небо ніби низько висить над нами.

Я мало уваги звертаю на зимове небо. Адже воно нічим не виділяється. Але мені воно подобається, хоча деякі люди терпіти не можуть небо взимку. Просто воно не несе грози та спеки.

Небо взимку

Взимку небо має якийсь страхітливий вигляд. Принаймні, я вважаю саме так. Воно постійно хмуриться та нічим мене не приваблює. Красивого блакитного відтінку, яким небо радувало нас влітку й навесні, немає тепер і в помині.

Сонце світить з зимового неба дуже стримано й скромно. Наче боїться занадто обдаровувати людей своїм теплом і світлом. Та й зимовий день короткий до неподобства. Сонце ледве-ледве, зі скрипом, виповзає вранці на світ божий. А потім швидко ховається за горизонт.

Небесний фон взимку змінює колір не в кращу сторону. Він стає чи то сіруватим, чи то сизим. Іншими словами, якимось невиразним. Навіть у сонячні морозні дні зимове небо залишається блідим.

Снігові хмари вічно затягують небесні простори взимку. Небо нависає над самою головою. Здається, що якась хмара зараз випадково впаде на голову.

Йдеш вулицею, закутаний по самий ніс. І постійно чекаєш з зимового неба «сюрпризу». Чи то сніг піде або крапля крижаного дощу впаде на цей багатостраждальний ніс.

Не люблю зимове небо. Його начебто немає, таке воно бліде. І воно нічим не радує людей, ані теплом, ані сонечком, ані легким вітерцем. І мені завжди приємно, коли в лютому небо стає світліше та чистіше. Значить, незабаром настане тепла весна. І небо знову потішить людей бездонною синявою.

Подібні твори:

Твір на тему «Весняне небо»

Твір-опис зими

Твір «Зимовий пейзаж»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твори-мініатюри про зиму

1 Комментарий “Твір «Зимове небо»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>