Твір на тему «Зимовий відпочинок»

Відпочинок у зимовому лісі

Зимовий відпочинок

Майже рік я мріяв про зимовий відпочинок на канікулах. Особливо мені хотілося відвідати зимовий ліс та насолодитися прогулянками серед дерев, вкритих білим блискучим снігом.

Ліс прекрасний у будь-яку пору року, але взимку він особливо гарний. Сріблиться на сонці білий сніг, легко погойдуються на вітрі закутані ним дерева, та таємниче потріскують гілки величних сосен і ялин. Я люблю гуляти зимовим лісом, вдихаючи аромат свіжої хвої та спостерігаючи за життям мешканців цього місця. Іноді тут можна побачити не тільки птахів, що стрибають з гілки на гілку в пошуках їжі, але і пухнасту білку, гостроносого тхора або навіть спритне зайченя.

Взимку ми часто ходимо з батьками в походи. Ми збираємося на лісовій галявині, розводимо багаття, печемо картоплю на вугіллі, співаємо пісні під гітару та вигадуємо різні рухливі ігри. Час на природі проходить непомітно, тому, якщо день не морозний, то іноді в лісі ми можемо затриматися і до самого вечора.

У вихідні часто ми також разом з батьками й старшим братом ходимо до лісу кататися на лижах. У нас є улюблена туристична база, де можна взяти напрокат спорядження. Також там можна смачно пообідати після довгої прогулянки або навіть замовити номер у готелі, щоб залишитися на ніч. У Новий рік ми зазвичай так і робимо. Бронюємо заміський котедж для нашої сім’ї, аби мати можливість відзначити це свято на природі.

Мені дуже подобається виходити з нашого будиночка вранці першого січня, коли всі ще сплять. Я тихенько ходжу по свіжому снігу, що випав за ніч, слухаю, як він неголосно скрипить під ногами та радію новому дню.

Природа в ці моменти здається мені особливо загадковою. Я відчуваю себе героїнею якоїсь чарівної казки й чекаю, що ось-ось зі мною повинно статися щось незвично прекрасне. Але навіть якщо цього не відбувається, я не засмучуюсь, адже саме перебування в зимовому лісі — вже справжнє диво! Для нашої сім’ї це найкращий зимовий відпочинок.

Подібні твори:

Твір «Зима — чудова пора року»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір-опис зими

Твори-мініатюри про зиму

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>